Volba desáté České Miss: Všechny krásky plakaly

Vyhlášení jubilejní královny krásy se neobešlo bez slz. Plakaly tři vítězky: Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss World Tereza Skoumalová a Česká Miss Earth Nikola Buranská. A slzelo i všech sedm dívek, které nevyhrály.
Tři nejkrásnější dívky ČR s Míšou Maláčovou a Sophií Loren
Tři nejkrásnější dívky ČR s Míšou Maláčovou a Sophií Loren
Jiří Janoušek

reklama

"Vítězku jsem netipovala, ale hrozně moc to přeji Terezce, která se stala tipem poroty. Jsem strašně ráda, že se jí to povedlo. A na mě asi čeká něco jiného," smála se Kamila Bezpalcová, která soutěžila s číslem 7.

"No život jde dál, aspoň si hned zítra budu moct dát ke snídani nutellu a k obědu deset knedlíků. Jsem moc ráda, že se Nikča dostala do finálové trojky," řekla dojatá "osmička" Veronilka Kašáková, na které bylo znát zklamání asi nejvíc. "Výhrou by se mi splnil můj velký sen, ale co... Mám ještě spoustu snů," pokrčila rameny blonďtá modelka.

"Nečekala bych, že vyhraje Gábina, ale moc jí to přeju. Všechny holky byly hrozně fajn," uvedla Simona Dvořáková, kterou většina lidí tipovala na vítězku. "Jsem smutná, že jsem se neumístila, ale poznala jsem úžasné lidi a zůstala mi spousta krásných zážitků," dodala přítelkyně Tomáše Topolánka.

A vítězka Gabriela Franková? Ta nebyla dojetím skoro ani schopná mluvit.

"Jsem strašně šťastná a všem moc děkuji za podporu," řekla desátá jubilejní Česká Miss.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Modelka Gábina Franková, finalistka České Miss číslo 10 - Obrázek 3

Co na sebe prozradila finalistka České Miss: Gábina Franková

Modelka Gabriela Franková na módní show

Finalistka České Miss Gabriela Franková málem ukázala, co sama nechtěla

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!