Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě budeme přenášet naživo i u nás na webu

Atmosféru živého vysílání si vyzkoušejte i u sebe doma. Vařit můžete spolu s účinkujícími před svými tv obrazovkami nebo u počítače. Nezapomeňte si jen koupit ingredience k receptům a v sobotu ve 20.15 si zapnout Primu nebo sledovat náš web.
Ve studiu panuje rodinná atmosféra, až na kamery a pár kabelů
Ve studiu panuje rodinná atmosféra, až na kamery a pár kabelů

reklama

Oni ve studiu, vy doma. Jak na to? Přímo na webu pořadu poběží video přímého přenosu hned na hlavní stránce a on-line. Okno, v němž show uvidíte, bude spuštěno v sobotu krátce po osmé večer - přímo nad recepty.

Přesná adresa, na níž se bude na webu vysílat zní: iprima.cz/ceskovarizive

V 1.dílu show Česko vaří s Pohlreichem živě se bude připravovat houbové ragú, vepřové kotletky na zelí a tradiční trhanec. Jak zjistíte, tato kvalitní večeře se dá stihnout za pouhou hodinu. Nákupní seznam surovin si můžete vytisknout pod recepty vlevo ZDE"Ochutnejte" Zdeňka Pohlreicha už teď. Pusťte si náš exkluzivní rozhovor s ním na videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Testováno na Šéfovi. Rozhovor z první zkoušky studia

reklama

reklama