V sobotu bude Česko vařit s Pohlreichem. V úterý Šéf vařil Česku.

Zdeněk už se před prvním živým vysíláním otužuje. Vybaven hrncem, vařečkou a dalšími pracovními proprietami byl vystaven se svým kuchařským uměním první zátěžové zkoušce. Vařil Česku a to přímo na ulici.
Zdeněk Pohlreich dává ochutnat kolemjdoucím
Zdeněk Pohlreich dává ochutnat kolemjdoucím
Jiří Janoušek

reklama

Kolemjdoucí byli trochu zaskočeni, když na schodech kostela svaté Ludmily na pražském náměstí Míru, uviděli známou tvář televize Prima, jak nabírá z velkého hrnce voňavé jídlo a dává ochutnat.

Již tuto sobotu si se Zdeňkem Pohlreichem můžete zkusit uvařit tříchodové menu v přímém přenosu. Začíná se v 20.15 na Primě.

„Všechna jídla, která budu v přímých přenosech připravovat, jsem postupně uvařil, abych je doladil. V téhle show ale nepůjde jen o vaření. Nevím, jestli se u ní budou lidi spíš bavit nebo se mnou budou také vařit. Záleží na nich. Přál bych si, aby se dívali a aby je pořad bavil, o to jde,“ vysvětloval Zdeněk Pohlreich.

Co uznávaný šéfkuchař na náměstí vařil přesně? Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami. „Menu jsem přizpůsobil tak, aby se jídla dala připravit bez problémů i v terénu. Není na nich nic těžkého. Já nenávidím složitá jídla,“ řekl a po očku sledoval, jak si lidé na jeho jídle pochutnávají.

 

Zdeněk Pohlreich věnuje peníze na charitu
Autor: Jiří Janoušek Zdeněk Pohlreich věnuje peníze na charitu

 

V show Česko vaří s Pohlreichem živě se bude vařit z běžně dostupných surovin, recepty si tak budou moci vyzkoušet skutečně všichni.

Vše o pořadu, týden předem kompletní recepty na jídla v něm vařené, nákupní seznam surovin, videonávody i rozhovory s hlavními aktéry. To najdete na novém webu iprima.cz/ceskovarizive

 

Zdeněk Pohlreich s hrncem na schodech
Autor: Jiří Janoušek Zdeněk Pohlreich s hrncem na schodech

reklama

reklama