Návrat za protagonisty z Hledá se táta a máma. Jak jejich vztahy dopadly?

Celý podzim jste mohli sledovat seznamovací reality show Hledá se táta a máma. Petra, Josef a René hledali partnera a partnerky pro život. Jak se jim po natáčení daří? Našli v reality show opravdovou lásku?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hledá se táta a máma (11) - upoutávka

reklama

Natáčení skončilo a po několika týdnech jsme se vydali za našimi hlavními účastníky zjistit, jak jejich životy pokračovaly dál.

Silvia má zásnubní prstýnek?

Za Josefem jsme se vypravili k němu domů. Našli jsme tam Silviu, kterou si na zahraniční dovolené vybral. A bylo už na první pohled jasné, že se pomalu ale jistě v jeho domečku zabydluje. Silvia se pochlubí novým prstýnkem, který považuje za zásnubní. Ale Josef to vidí jinak, podle něj to není zásnubní. Kde je pravda?

Silva s Josefem
Silva s Josefem

Petra si jede vše vyříkat s Vlastíkem

Maminka Petra si na konec vybrala Libora. Ale bylo jasné, že je to zatím křehké spojení, a pokud má nová láska na plno vypuknout, bude potřebovat spoustu času a trpělivosti. Jak se jim dařilo? Kamera Libora s Petrou i s dětmi zastihne na pouti. Vyrazili společně na výlet. Po návštěvě poutě se vydají na návštěvu Liborových rodičů. Tam se podávají svatební koláče.

Petra se rozhoduje
Petra se rozhoduje

Petra se následně vydá za cholerickým Vlastíkem. Ten se konečně dozví pravdu, Petra mu řekne, že po tom, co viděla u něj a Pavla doma – nebo spíš neviděla –, začala litovat svého rozhodnutí ohledně Romana, a proto ho pozvala zpátky. Vlastík tohle ale slyšet nechtěl. A znovu se rozčílil.

René má doma párty 

Jediný, kdo v našem pořadu lásku nenašel, byl tatínek René. A tak se k sobě domů rozhodl pozvat všechny nápadnice. A je zvědavý, kolik jich nakonec dorazí.

U Reného se postupně objeví Yvona, Dana, Růženka a Mirka. Yvona s Danou jsou zvědavé, jak to má René doma zařízeno, vypadly dřív, než se tam dostaly. Zato Mirka s Růženkou zase chtějí vědět, jak to u Reného vypadá s úklidem. Mirka je docela příjemně překvapená, není tam takový nepořádek, jaký čekala. Dokonce Reného pochválí. Ale nevydrží jí to dlouho.

Sledujte návraty s reality show Hledá se táta a máma už ve středu ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!