Petra se vrací za Vlastíkem. Podívejte se na video

Petra se v návratech Hledá se táta a máma vrací za jedním soutěžícím, který střídá lítostivé stavy s těmi cholerickými. A ani tato návstěva nebude v pořádku. Hledá se táta a máma uvidíte v novém čase, ve středu ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hledá se táta a máma (11) - Vlastík se potkává s Petrou

reklama

Maminka Petra se nakonec rozhodla pro Libora. Spojení je to zatím křehké, pokud má  nová láska vypuknout naplno, bude potřebovat mnoho času a trpělivosti. Jak se dvojici daří? Vyrazili společně na výlet za rodiči Libora, kteří si Petru velmi oblíbili. Liborova maminka se netají tím, že by jim ráda napekla svatební koláče. Dvojici čeká i jedno ne moc příjemné setkání. Petra se totiž rozhodla promluvit si s Vlastou. Ten byl po posledním vyřazování rozčílený, a tak si s ním chce pár věcí vyjasnit. Přešel ho už vztek? Vlasta má na Petru mnoho otázek, zejména jej zajímá, proč vrátila Romana do hry a vzala jej na zahraniční dovolenou. Snese ale zhrzený nápadník pravdu, nebo opět ukáže sílu svých emocí? A přeje vůbec Petře a Liborovi lásku? A návštěvám stále není konec. Dorazí i Pavel s Romanem. Překvapí je svatební koláče na prostřeném stole? A jak to má se vztahy Pavel?

POZOR ZMĚNA VYSÍLACÍHO ČASU! Sledujte Hledá se táta a máma ve 20.15 na Primě už ve středu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!