Petru zklame další tatínek a Josef z Hledá se táta a máma už plánuje děti

Hledá se táta a máma pokračuje v pondělí ve 21.35 na Primě. Petra se vydává tentokrát do Prahy, Josef poznává další maminky svých ctitelek a René zjišťuje, že vše nebude tak jednoduché, jak si myslel.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hledá se táta a máma (9) - upoutávka

reklama

René je teprve na začátku cesty, kdy bude ale konfrontován s nepříjemnou skutečností a jeho plány se začnou hroutit. Uvidíte už v pondělí 4. prosince ve 21.30 na Primě v oblíbené seznamovací show Hledá se táta a máma.
 

René cestuje za ženami

Reného skupina zatím trávila čas společně v jeho domě. Veronika a Růženka už se se stavem jeho domácnosti smířily, jen Mirka si občas ještě rýpne. Dům v ní zanechal nezapomenutelnou stopu. Pořádek, nebo spíš nepořádek, je navíc znovu velkým tématem s nečekaným příchodem fotomodelky Silvie. Nepřehlédnutelná vyřazená nápadnice se rozhodla, že z Reného udělá fešáka. Je připraven na průvan v šatníku? Nevzhledné kšiltovky, stará trička, náušnice, to vše by Silvie vyměnila! René svůj oblíbený styl ale obhajuje a nevypadá, že by byl změnám nakloněn. Čemu se ale nevyhne, je vyřazování.


A rozhodne se pro překvapivé řešení a opravdu nepříjemnou zkoušku v podobě pití syrových vajíček. Co všechno jsou dámy ochotné udělat pro lásku? To se možná René dozví už brzy také na návštěvách. Nejdříve zamíří za Mirkou, kde bude příjemně překvapen. U ní doma je to moc hezké a René se s ní nečekaně sblíží. Ukáže se, že přes všechny neshody dokážou najít společnou řeč. Samozřejmě nejvíc se René těší za svou favoritkou Veronikou. U ní ho ale vřelé přivítání, jaké si představoval, nečeká. Co se děje? Proč najedou takový chlad? Z nepovedené návštěvy je zaskočený a přemýšlí, co bude dál.

Návštěva u pražského mladíka se nezdaří


Maminka Petra dorazí do Prahy na návštěvu za Pavlem. Vzhledem k tomu, co ale už mezitím četla na jeho profilu na sociální síti, kde hledal ubytování pro ženu s dětmi, je ale už skeptická a její neblahé tušení se potvrdí. Stejně jako Vlasta, ani on ji s dětmi nemá kam ubytovat. Potěšit je chce alespoň lekcí se šampiónem v boxu pro Kevina. Petra se ale hned poté pakuje s dětmi pryč. Cestou domů přemýšlí, jak velkou možná udělala chybu, když ze hry o své srdce vyřadila Romana. Rozhodne se mu zavolat a je překvapená souhlasem, aby se u něj s dětmi zastavila. Pro Romana je to příjemné překvapení a ukáže se, že je pro Petru s dětmi schopen rychle připravit nejen střechu nad hlavou, ale i zajímavý program. Petra je nadšená a přemýšlí, že svou chybu napraví. Její rozhodnutí je pro ostatní nápadníky překvapením a rozbouří další vlnu emocí. Vybrat si ale společníky na dovolenou je nezbytné, i když emocí plné vyřazování přinese i jedno zásadní sdělení. Přinese slunná Itálie uklidnění situace a příslib velké lásky?

Josef pokračuje v příjemném tempu návštěv svých nápadnic. Rozloučí se s Radkou a míří za Silvou. Ta na něj čeká nejen se svým malým synem, ale také s maminkou. Už podruhé se tak Josef nevyhne setkání s možnou tchyní. A stejně jako maminka Nikoly, i ta Silviina je na něj zvědavá. Povídání je to nakonec ale příjemné pro obě strany, a navíc má Josef možnost bavit se se Silvií i o vážných věcech – o budoucnosti či dětech. Kolik by jich každý ještě chtěli mít? I na něj však čeká vyřazování a rozhodnutí, koho s sebou vezme na dovolenou. A ani tentokrát to nebude bez slz. Kdo je bude ronit? Na dovolenou se pojede do Vysokých Tater na Slovensko. A i přesto, že vybrané Josefovy finalistky se těšily spíš na moře, hotel, který pro ně na horách vybral, je příjemně překvapí.

Sledujte devátý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 4. prosince ve 21.30 na Primě.

reklama

reklama