Rozhodování v Hledá se táta a máma ovlivní i anonymní dopis!

René, Josef a Petra si užívají dovolené s vybranými finalisty a společně strávený čas mimo domov vztahy pořádně prověří. Co uvidíte v pondělí ve 21.35 na Primě?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hledá se táta a máma (10) - upoutávka

reklama

Na dovolené tatínků a maminky hledajících lásku nebude jen slunce a relax, na všechny totiž čeká poslední rozhodnutí. Najdou Petra, René a Josef lásku a bude jim i opětována? Rozhodnutí to nebudou snadná… A jak se s prohrou vyrovnají ti, kteří byli odmítnuti?

René odhalí pravdu

Před odjezdem na dovolenou má René před sebou ještě poslední návštěvu u Růženky. Moc se ale nevyvede, jeho vyvolená nápadnice jej totiž nepozve k sobě domů – rodiče jí to zakázali a René je zklamaný. Navíc má ještě stále plnou hlavu Veroniky, jejíž chladný přístup mu nedá spát. To, co tušil, se mu vzápětí potvrdí. S pravým důvodem změny jejího chování je konfrontován při vyřazování. Veronika se totiž vrátila ke své staré lásce. Reného tato informace ani moc nepřekvapí, navíc už se těší k moři, kde si to chce se svými finalistkami užít. Bude to pro něj i syna Járu poprvé, co se k moři podívají. Změní se ve slunné Itálii jeho city a vybere si partnerku, kterou hledá?

Josef má další tajemství

Josef si dovolenou ve Vysokých Tatrách už několik dní užívá s Radkou a Silvou. Řevnivost mezi oběma ženami se stupňuje a Radce pomalu dochází, že těm dvěma zřejmě jen „dělá křena“. Svůj boj o Josefa ale nevzdává a zbraně rozhodně ještě neskládá. Podaří se jí Josefovo srdce ulovit, nebo si sebevědomá Silva situaci ohlídá a o lásku se svým vyvoleným se připravit nenechá? A jak je na tom Josef? Má už on sám jasno? Prý na 95 procent ano…

Petra je zklamaná

Maminka Petra si užívá sicilského slunce s Liborem a Romanem. Oba jsou připraveni o ni bojovat. Roman si nechce nechat ujít svou již třetí šanci a snaží se Petru získat. Zdá se však, že ona má blíž k Liborovi, který se v její nepřítomnosti trápí. Petra mu chce vrátit dobrou náladu, svými sympatiemi k němu se netají, dokonce neváhá s Liborem zmizet na pokoji, kde můžou své city naplno projevit. Situaci ale nečekaně zkomplikuje anonymní dopis, který tvrdí, že Petra ve skutečnosti lásku nehledá a partnera má. A údajně ne jednoho, je stále aktivní na seznamkách a muže prý střídá jako ponožky a jen je využívá. Petra obvinění statečně čelí, vypadá to podle ní na útok zhrzeného milence. Libor je připraven ji proti komukoli bránit, ale i tak v něm dopis zavrtal červíčka pochybností. Co když je na něm něco pravdy? Libor se obává, že si jeho vyvolená nakonec nikoho nevybere. A poslední vyřazování na sluncem zalitém ostrově začíná opravdu dramaticky. Jak se Petra nakonec rozhodne?

Podívejte se napondělní díl Hledá se táta a máma ve 21.35!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!