Česká komedie Hodinový manžel vám určitě spraví náladu

Komedií na úrovni je v českých krajích jak šafránu a těch, které zůstávají věrny klasickému českému humoru, a přitom se nebojí prvků situačního humoru, je ještě méně. Vivat panu režisérovi za to, že vše udržel vyvážené a nesklouzl k nevkusu.
V hlavních rolích: David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák.
V hlavních rolích: David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák.
H.C.E.

reklama

Na to, že šlo o režisérský i scenáristký debut a navíc komedii, nedopadlo to vůbec špatně. Tomáš Svoboda vsadil na kvalitní herecké obsazení (Davida Matáska, kterého momentálně na Primě můžete sledovat v oblíbeném krimiseriálu Polda není nikdy dost a Bolek Polívka je standardně skvělý), chytré dialogy a neotřelý ráz.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hodinový manžel - upoutávka

Jsou tu milé i vtipné momenty, které vás pobaví a nebudete se při tom stydět. Jako hodinoví manželé jsou pánové sice na pytel, ale jako opraváři špatné nálady rozhodně bodují.

A o čem že to vlastně je?

Nad Milanem se vznáší hrozba exekuce za nesplácení úvěru, který si vzal na provoz bazénu, ve kterém se svým týmem Lachtanů pravidelně trénuje amatérské vodní pólo a sní o postupu do profesionální soutěže. Jednoho dne ovšem přišla hygiena a bazén jako nevyhovující nechala vypustit. Milan a jeho parťáci se proto pouštějí do podnikání spočívajícího v tom, že osamělým a citově vyprahlým ženám spravují nejen rozbité věci v domácnosti, ale i jejich bolavé duše a neukojený sexuální život. A kšefty se začínají hýbat...

Hodinový manžel primary
Hodinový manžel primary

Kromě hlavní čtyřky v podání pánů Davida Novotného, Bolka Polívky, "Prima Poldy" Davida Matáska a Lukáše Latináka se můžete těšit na stejně kvalitní dámské zastoupení: Jitka Čvančarová se představí jako žena vamp, Zuzana Norisová jako iluzí zbavená manželka a Eva Holubová jako moudrá, praktická, životem poučená lékařka.

Věděli jste, že...

  • Hlavního hrdinu – Davida Novotného – jste mohli v poslední době vidět v Okresním přeboru (2012), Díře u Hanušovic (2014) či v historické minisérii Jan Hus (2015).
  • Pro Tomáše Svobodu (*1972), režiséra i scenáristu v jedné osobě, byl toto filmový debut. Dosud se věnoval hlavně divadelní režii a psaní divadelních her. Vyučil se dřevomodelářem, ale vystudoval i zmíněnou divadelní režii. Vystřídal řadu profesí, než zakotvil v chebském Divadle Nitě, které i umělecky vedl, stejně jako později i pražské Rokoko a Městské divadlo v Kladně.
  • Filmaři pro natáčení hledali co možná nejhorší bazén. Našli ho nakonec v Nymburce a tam se taky většina filmu odehrává. Něco málo se dotáčelo v Poděbradech a Nízkých Tatrách.

Chybička se vloudí...

  • Ve scéně, kdy si má hodinový manžel Bolek Polívka vysvléknout při vyšetření lékařkou Evou Holubovou spodní prádlo, je vidět, že trenky doopravdy nesundal.

Hodinový manžel, Česko (2014) 

Žánr: Komedie 

Režie: Tomáš Svoboda

Film Hodinový manžel vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Když jim bazén hygiena vypustí, nevědí, co dál. Jeden z nich začne na dně bazénu bydlet. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby.

Hrají: Bolek Polívka, David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Zuzana Norisová, Eva Holubová, Nina Divíšková, Lenka Vlasáková, Simona Babčáková, Jana Stryková, Andrej Hryc, Vasil Fridrich, Lenka Zahradnická, Dana Batulková, Norbert Lichý, Milan Šteindler, Pavel Šimčík, Anna Čtvrtníčková a další.

Nejlepší komedie k přehrání ONLINE na iPrima.cz

Nejlepší komedie k přehrání ON-LINE na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!