Nepřítel z Moskvy na stopě Hootena a Alex v Kambodži

Několik týdnů po dobrodružství v Moskvě odjíždí Hooten do Kambodže. Hledá Šambalu a klenot Čintámani. Aby ochránil Alex před nepřítelem z Ruska, tak se jí vyhýbá. Netuší přitom, že ho sama vyhledala. Hooten neochotně dovoluje Alex, aby v pátrání pomohla. Alex chce však nejdřív znát důvod Hootenova chování.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hooten a Lady: Lovci pokladů (7) - upoutávka

reklama

V minulé epizodě jsme lovce pokladů Alex a Hootena opustili v momentě, kdy se v Rusku pohádali kvůli Fabergého vejci, které Hooten nakonec zahodil do jezera.

Hooten netuší, že Alex vejce z vody vylovila a je na Alex tak naštvaný, že začne hned hledat další artefakt. Tentokrát má v hledáčku legendární drahokam Čintámani, "plnící všechna přání". 

Protože ale potřebuje nějaké informace z Britského muzea, Alex se o jeho další cestě dozví a přijíždí za ním. Co všechno je za tím skryto, uvidíme v předposlední epizodě, která se odehrává v Kambodži.

7. premiérovou epizodu z dobrodružného seriálu Hooten a Lady: Lovci pokladů uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. 

Dobrodružství, drama – Velká Británie, 2016

Režie: Justin Molotnikov, Daniel O'Hara, Colin Teague, Andy Hay

Hrají: Michael Landes, Ophelia Lovibond, Shaun Parkes, Jessica Hynes, Jonathan Bailey, Jane Seymour, Kierston Wareing, Ferran Audí, Manuel Cauchi

reklama

reklama