Premiéra dobrodružného seriálu: Lovci pokladů Hooten a Lady se střetnou v Amazonii

Slečna Alexandra uzavře dohodu s Britským muzeem. Do šesti týdnů musí v Amazonském pralese objevit a přinést zpět artefakty z posledního tábořiště Percyho Fawcettyho, který prales zmapoval. Díky tomuto rozhodnutí, a nešťastnou náhodou, se v nebezpečné krajině setkává s panem Hootenem, záhadným dobrodruhem. Nesourodá dvojice Hootena a Lady vás bude bavit od čtvrtka na Primě v dobrodružně laděném seriálu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hooten a Lady: Lovci pokladů (1) - upoutávka

reklama

1. díl populární dobrodružné televizní série Hooten a Lady: Lovci pokladů uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15

Alexandra Spencer-Parkerová (Ophelia Lovibond) je slečna z dobré rodiny, která je kurátorkou v Britském muzeu. Nudnou práci mezi sbírkami by ráda vyměnila za dobrodružnou výpravu do Jižní Ameriky.

Sen se jí nakonec splní a pohledná lady Alex se vydává do Amazonie, pátrat po ztraceném tábořišti viktoriánského cestovatele Percyho Fawcetta.

Na vysněném místě jí ale zkříží cestu dobrodruh Hooten (Michael Landes). Vysoký Američan je svérázný samorost. V tu chvíli teprve začíná opravdové dobrodružství. Nečekaně spolu objeví mapu vedoucí k bájnému zlatému městu Eldorádu.

(schneidy)

reklama

reklama