Hřeben a šňůry ze žaluzií. Máme detaily o útěku z Mírova, o kterých nic netuší ani bachaři

Jestli něco proslavilo ex vězně Jiřího Kajínka, tak to byl rozhodně jeho útěk z vězení, z kterého se prý neutíká. Věznice Mírov byla do té doby nepokořitelná. Jemu se to ale povedlo. Máme pro vás detaily přípravy na útěk, jež prozradil samotný aktér Jiří Kajínek v nedělním dokudramatu Já, Kajínek.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Já, Kajínek (2) – útěk z Mírova

reklama

Už v neděli ve 20.15 na Primě uvidíte ve druhém dílu Já, Kajínek, jak se žije českému vězni odsouzenému na doživotí v (ne)obyčejné české věznici. O takové zkušenosti se samozřejmě rozdělí Jiří Kajínek, který se proslavil útěkem z Mírova.

Mírov je jedna z nejstřeženějších věznic v České republice, i tak se ale Jiřímu Kajínkovi podařilo v podstatě bez problémů utéct. Během nedělního dílu uvidíte i to, že bez komplice by se mu to nejspíš nepodařilo. Kromě toho se dozvíte detaily, jak vlastně zvládl uprchnout z nejostřejšího vězení v Česku.

Čím rozesmějete Jiřího Kajínka? Ukažte mu zabezpečení českých věznic. Jak by utekl dnes? VIDEO NAJDETE TADY

Homosexuální sex v cele Kajínka. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Kajínek odhaluje nestydaté praktiky bachařek. VIDEO NAJDETE TADY

Co bylo ve vězení nedostatkovým zbožím?

Kajínek prozradil, co bylo ve vězení nedostatkovým zbožím. Budete překvapeni!

A na co v Mírově potřeboval provázky od žaluzií a hřeben?

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu Já, Kajínek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!