Kajínek prozradil, co bylo ve vězení nedostatkovým zbožím. Budete překvapeni!

Ztráta svobody je podle Jiřího Kajínka to nejhorší, co se lidské bytosti může stát. Ve vězení během více jak dvaceti let však trpěl i jinými věcmi. Podívejte se na ukázku, kde vám Kajínek vysvětlí, po čem vězni prahli.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Já, Kajínek (2) – nejvíce nedostatkové zboží ve věznici

reklama

Jiří Kajínek se v druhém dílu Já, Kajínek svěřil s tím, co bylo ve vězení zbožím, které vězňům nebylo běžně přístupné. Kromě pilek k přeřezání mříží atd. (které si Kajínek stejně obstaral sám) to jsou daleko triviálnější věci, než by obyčejný člověk nepolíbený vězením čekal.

Mezi takové věci patřilo třeba maso nebo vajíčka. Podle Kajínka stálo plato vajec ve vězení okolo jedné stokoruny. Kajínek platil krabičkou cigaret. K masu se dostal tak, že si musel udělat tzv. kurz vaření.

O dalších praktikách v českých věznicíh uví Jiří Kajínek ve druhém dílu velice otevřeně. Můžete se těšit na téma sex, které je v mužských věznicíh poměrně kontroverzním tématem. Často se tam totiž paktikují homosexuální styky mezi vězni. I striktně heterosexuální muži si v českých věznicích přijdou na své. Podívejte se na video ukázky:

Co dokáže Jiřího Kajínka rozesmát? Ukažte mu zabezpečení českých věznic. Podívejte se na video tady

Kajínek odhaluje nestydaté praktiky české bachařky

Jiří Kajínek o homosexuálním sexu ve vězení

Homosexuální sex v cele Kajínka! Podívejte se na ukázku

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!