Kajínek se směje zabezpečení českých věznic v dnešní době. Jak by utekl teď? Podívejte se na video

Jiří Kajínek a jeho dokudrama Já, Kajínek pokračuje už v neděli večer. Během druhého dílu uvidíte, jak to chodí ve věznici. Kajínek prozradí i detaily ze všech svých útěků (nejen) z Mírova. Podívejte se na ukázku, kde se pobaveně usmívá nad lehkomyslností českých věznic.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Já, Kajínek (2) - jak by utekl teď?

reklama

Jiří Kajínek musel kvůli druhému dílu dokudramatu procestovat část České republiky. Jeho cíl byl takový, že divákům televize Prima ukáže všechny věznice nebo alespoň ty nejvýznamnější, kde strávil několik desítek let svého života.

A během jednoho vzpomínkového výletu do menší věznice se i dobře pobavil. Podle Kajínka, který byl v té době odsouzený na doživotí, totiž v této věznici stačilo u vězeňského lékaře akorát proskočit oknem, jež mělo pouze okrasné mříže. Sám kdysi prý nechápal, kde se vlastně nachází...

CO BYLO VE VĚZENÍ NEDOSTATKOVÝM ZBOŽÍM? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Jiří Kajínek se o vězeních a svých útěcích z nich rozhodně rozpovídá. Prozradí, jak se mu podařilo utéct z Mírova, ale i z jiných věznic (České Budějovice a Valdice), stejně tak se nebojí promluvit ani o tom, jak to ve vězení fungovalo. Jaký měli vězni sex? A jak dostat lepší jídlo než všichni ostatní?

Jiří Kajínek o homosexuálním sexu ve vězení

Homosexuální sex v cele Kajínka! Podívejte se na ukázku

Kajínek odhaluje i nestydaté praktiky jedné z bachařek. Podívejte se na ukázku tad.

Sledujte další díl dokudramatu Já, Kajínek na Primě už tuto neděli ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!