Barevný holčičí pokojíček i ložnice pro rodiče

Každý z rodiny potřebuje vlastní království – o tom sní nejen děti manželů Nehasilových, ale i samotní rodiče. Mají k dispozici dva pokoje, ze kterých by si přáli snovou ložnici a dětský pokoj.
JSSS XII (12), Barevný holčičí pokojíček i ložnice pro rodiče - Obrázek 3
JSSS XII (12), Barevný holčičí pokojíček i ložnice pro rodiče - Obrázek 3

reklama

Úkol pro tým splněných snů ve složení Marek Poddaný a Ondřej Borovec je tedy zadán – s čím se však budou muset designéři vypořádat? Jak dostat do malého prostoru maximální funkčnost?


Děti rostou jako z vody a malinký pokojík už jim zdaleka nestačí. Nehasilovi se proto rozhodli, že jim uvolní svůj prostor ložnice a sami se uskromní. Setkávají se však s klasickým problémem – chybí nejen finance, ale hlavně nápady. I když se paní Nehasilová živí jako svatební koordinátorka, proměnu svého obydlí si zorganizovat netroufne. Co rodině navrhnou profesionálové na krásné bydlení?

 

Oba pokoje, které chtějí Nehasilovi proměnit, jsou miniaturní, a tak se trápí, jak do nich všechno naskládat.  Je potřeba, aby se do nového dětského pokojíku vešly obě děti a zároveň měly prostor i na hraní a pohyb. Rodina by docela zvládla výběr nábytku, ale už si neví rady s útulností a designem.

 

Jaké formy moderního mobilního nábytku pro děti se na trhu nabízejí? Kdy je lepší zvolit palandy, patrové postele nebo posuvné postele nad sebou? A jak správně tapetovat? To Vám předvede specialistka na tapetování za pomoci Nikol Štíbrové!

reklama

reklama