midiplayer midiplayer
midiplayer
Upoutávka
Jak se staví sen - extra XIX (2)
27.1. 21:35
Upoutávka se přehraje za  2 s.

Jak se staví sen

Vysíláme zítra ve 20:15 na Primě

Designéři pořadu Jak se staví sen 2019

Opět budeme plnit sny.
Designéři Jak se staví sen 2019
Designéři Jak se staví sen 2019
archiv Prima

Za proměny a plnění snů v oblíbeném pořadu Jak se staví sen „může“ šestice ostřílených designérů. Těší se na vás Kamila Douděrová s Františkem Kobližkou a Andrea Hylmarová s Markem Povolným, které znáte z minulých řad. K nim se přidá nová designérská dvojice složená z Martiny Pištělákové, která se v Jak se staví sen již objevila, a nováčka Jana Beka.

Designéři stojí před nelehkým úkolem: Celou proměnu musí zvládnout během pěti dnů, navíc mají jen krátkou dobu na to, aby se seznámili se svými klienty, kterým budou měnit nejen bydlení, ale i život. O to lepšími musí být psychology, aby během krátké doby odhadli přání lidí, kteří se po pěti dnech vrátí do zbrusu nového domova.

Designéři pořadu:

Ing. arch. Kamila Douděrová: Kamila je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT, zkušenosti získala také během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. U svých návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy, a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Miluje kubismus, obdivuje gotiku. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio KamiDesign.

Ing. arch. Kamila Douděrová
Autor: FTV Prima Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. František Kobližka: Charismatický František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. V nitru se necítí být ani architektem ani designérem, ale vlastně poradcem, psychologem, obchodníkem, návrhářem, rétorem, průvodcem i dělníkem. Františkovým krédem je spokojenost zákazníka. Jeho specializací posledních let jsou interiéry koupelen.

Ing. František Kobližka
Autor: FTV Prima Ing. František Kobližka

Ing. Andrea Hylmarová: Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Poté, co propadla designu, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Interiérovému designu se naplno věnuje tři roky.

Ing. Andrea Hylmarová
Autor: FTV Prima Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný: Vystudoval ČVUT, Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a architektura. Marek je velmi zkušený a uznávaný architekt. Své profesi se věnuje již 14 let. Má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho přístup je velmi moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost. 

Ing. Marek Povolný
Autor: FTV Prima Ing. Marek Povolný

Martina Pištěláková: K oboru tvorby interiérů se dostala při budování svého nového domova, a tak vystudovala školu IDK zaměřenou na design interiérů. Svou práci miluje. Realizuje interiéry na míru potřebám klientů. Nezapomíná ani na funkčnost prostoru. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi. Od roku 2012 má své studio Martina Design.

Martina Pištěláková
Autor: FTV Prima Martina Pištěláková

Ing. arch. Jan Bek: Honzovou alma mater je ČVUT, konkrétně Fakulta stavební, obor architektura. Již při škole začal pracovat na svých projektech, kterých postupem času přibývalo, a to napomohlo, po škole, vzniku vlastního architektonického studia Bekarch. Studio se věnuje jak projekci objektů k bydlení, tak interiérové tvorbě komerčních a soukromých interiérů. Mezi interiéry často figurují restaurace, kavárny a kanceláře. Studio klade důraz na komplexnost služeb. Ve své tvorbě se Jan snaží dosáhnout funkčnosti, jednoduchosti, ale nikoli monochromatické strohosti.

Ing. arch. Jan Bek
Autor: FTV Prima Ing. arch. Jan Bek

(web)

reklama

reklama