Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana venkovní posezení. Tohle všechno je výzva pro naše designéry, kteří si v rukávu nechávají ještě nějaké to další překvapení.
Jak se staví sen XIII (16) - Obrázek 2
Jak se staví sen XIII (16) - Obrázek 2

reklama

Domek je unikátní tím, že těsně sousedí se zámeckým parkem, tudíž lze po žebříčcích hladce přelézt zeď na druhou stranu. Má zahradu cca 1200 metrů čtverečních, která slouží pro relaxaci. Děti tam řádí na velké trampolíně.

 

A teď k problémům. Starý dům má sice útulné přízemí, ale bez řádné koncepce. Po našem zásahu však chtějí majitelé pokračovat v přestavbě podkroví. Podlaha je křivá a v dezolátním stavu, ta bude potřebovat určitě vyměnit a zarovnat povrch. Rodina je početná a děti potřebují více prostoru – přestěhujeme je do ložnice rodičů, ti se spokojí s menším prostorem. Pro syna, který je u rodiny na víkendy, se bude budovat nový pokojík v rámci plánované vlastní realizace. Pokoje jsou celkem ponuré a mají zkosené stropy – zkusíme vyřešit decentnějším nábytkem na míru, s výraznějšími doplňky a více zdroji světla. To je cesta, jak s interiérem spokojeně dlouho fungovat bez nákladných úprav při potřebě obměny.

 

Tři generace v jednom domku – hurá na to!

 

Téma dílu: venkovní nábytek

 

VIP: designér Ondřej Borovec

reklama

reklama