Dětský pokojík pro chlapečka s velkým postižením

Jassimovi mají dvouapůlletého Josífka, kterému se po očkování v půl roce zastavil psychomotorický vývoj a dnes je na úrovni pětiměsíčního dítěte. Příběh není ale úplně smutný, protože má milující rodiče, kteří dělají pro malého chlapečka možné i nemožné.
JSSS XIII (12) - Obrázek 2
JSSS XIII (12) - Obrázek 2

reklama

I my jsme nechtěli udělat pouze hezký design, ale chceme vytvořit takový pokojíček, který jeho zdravotní stav zlepšuje. Povede se to našim designérkám alespoň částečně?

 

Nebudeme tedy dělat jen hezký design pokojíčku, ale pokusíme se Josífkovi zlepšit i jeho zdravotní stav. Proto jsem přivolali odborníka na slovo vzatého, pana Jaroslava Vydržela, odborníka na Feng Shui, kterému se věnuje přes 17 let. S ním jsme konzultovali vhodné rozmístění nábytku, v případě Josífka hlavně postele, kde tráví spoustu času.

 

Vše bude především veselé, hravé, zde jsme opět naslouchali požadavku maminky na větší barevnost, protože na výrazné barvy Josífek také dobře reaguje.

 

Pojďme rozzářit dětský svět a ulehčit rodičům!

 

Témata dílu: naťukneme spoustu témat – panelové tapety, vinylové podlahy do dětského pokoje, zastínění oken – jak se dělají rolety, Feng Shui

 

VIP: designérka Dagmar Frulová

reklama

reklama