Dvě maminky a dva synové – pokoj pro teenagera!

Ne každá rodinka musí být úplně standardní, a dokonce v ní může chybět i tatínek. Nebo ještě lépe, tatínka může dělat i žena, jako se to stalo u Pavlíny s Lenkou, kterým registrované partnerství funguje už rok.
JSSS XIII (3) - Obrázek 2
JSSS XIII (3) - Obrázek 2

reklama

Co více, dětí mají jako smetí, a tak jim chtějí plnit sny, na které už nezbyly prostředky. A ten, kdo si nejvíce zaslouží nový pokoj, je patnáctiletý teenager Filip!

 

Současný pokoj je seskládán z nábytku „co dům dal“ a absolutně postrádá dětskou hravost, a barevnost, ale také úložné prostory. Jak i maminky přiznaly, syn doposud neměl svůj pokoj, proto by mu rády v novém domě dopřály prostor jen pro něj, kde by se mu líbilo. Pokojík není příliš prostorný – i s ohledem na výrazné stropní šikminy, které už tak nevelký prostor opticky zmenšují. Po obou stranách jsou zde poměrně špatně přístupné komory, které navazují na zkosený strop. Podlaha je usedlá a celkově se k ničemu nehodí. Výhodou současného stavu je alespoň nově osazené okno.

 

Dle vyjádření maminek syn holduje hokeji a sportům, rozhodli jsme se proto celkovou atmosféru pokoje tomu přizpůsobit. Dominantou pokoje budou jistě siluety hokejistů na polepech na skříni. Celkovou barevnost řešíme s ohledem na dostupnost materiálů pro výrobu nábytku, ale budeme se snažit o něco výraznějšího a veselejšího.

 

Dostane starší syn konečně svůj sportovní pokoj, který ho ohromí?

 

Téma dílu: Trendy v teenagerských pokojích.

 

VIP: V tomto dílu nás k sobě pozve designér Marek Poddaný – zajímavá inspirace.

reklama

reklama