Hledáte podlahu s atraktivním vzhledem a odolným povrchem? Sáhněte po laminátu!

Laminát již dávno není pouhou levnou náhražkou dřeva. Díky moderním designům, elegantním dekorům a kvalitnímu zpracování se laminátové podlahy dostaly na podobnou, ne-li stejnou úroveň jako podlahy dřevěné.
Laminátová podlaha
Laminátová podlaha

reklama

Již dávno tak nejsou variantou pouze pro zákazníky, kteří hledí na cenu, ale jsou atraktivní i pro spotřebitele, kteří upřednostňují odolnost a snadnou údržbu v kombinaci s atraktivním designem.

 

Dnes najdeme na trhu širokou nabídku laminátových podlahových krytin v nejrůznějších dekorech. Od originálních vzorů skombinovaných s různými barvami laku po oblíbené dřevěné motivy. Ty jsou stále nejčastější. Pro rok 2013 je dřevinou číslo jedna dub v řadě variací, který je základem všech inovací v laminátových podlahách. Vyskytuje se v mnoha variantách od klasického dubu až po dub „starý“. I letos pokračuje trend opotřebeného dřeva – od starého vzhledu s prasklinami, stopami po pile a otvory po hřebících, až po jemnější variantu s patinovaným vzhledem nebo oprýskanou barvou. Dub v mnoha variacích nalezneme například v kolekci Classic společnosti Quick-Step, která má s výrobou laminátových podlah bohaté zkušenosti. V její inovované kolekci nalezneme například Dub Moonlight, který vyniká svou autentickou strukturou se suky nebo romantický a elegantní Dub Havanna přírodní.

Krásný design laminátových podlah si navíc můžete užívat v původní podobě opravdu dlouho. Slunce totiž neovlivní barvu podlahy, a to ani po delší době. Další výhodou je jejich hygieničnost, neboť utěsněný povrch zabraňuje hromadění bakterií na podlaze. Tu ocení zejména alergici a rodiny s dětmi. Laminátová podlaha je ideální do dětského pokoje. A to nejen díky hygieničnosti, ale i díky velké odolnosti proti poškrábání a nárazům.

Bojíte se, že laminát bude působit studeným dojmem? Tyto obavy jsou zbytečné. Díky moderním technologiím laminát vytváří pocit tepla a navíc se v kombinaci se správnou podložkou hodí i pro podlahové vytápění.

Ze široké kolekce laminátových podlah si můžete vybrat na www.quick-step.cz

reklama

reklama