Jak se staví sen: Dvě maminky a teenagerovský pokoj

Ne každá rodinka musí být úplně standardní, a dokonce v ní může chybět i tatínek. I tak to dobře funguje u Pavlíny s Lenkou, které oslavily roční výročí jejich registrovaného partnerství.
Jak se staví sen: Dvě maminky
Jak se staví sen: Dvě maminky

reklama

Co více, dětí mají jako smetí, a tak jim chtějí plnit sny, na které už nezbyly prostředky. A ten, kdo si nejvíce zaslouží nový pokoj, je patnáctiletý teenager Filip!

Filip neměl nikdy vlastní pokoj...

Současný pokoj je seskládán z nábytku „co dům dal“ a absolutně postrádá dětskou hravost a barevnost, ale také úložné prostory. Jak i maminky přiznaly, syn doposud neměl svůj pokoj, proto by mu rády v novém domě dopřály prostor jen pro něj, kde by se mu líbilo. Pokojík není příliš prostorný – i s ohledem na výrazné stropní šikminy, které už tak nevelký prostor opticky zmenšují. Po obou stranách jsou zde poměrně špatně přístupné komory, které navazují na zkosený strop.

Podívejte se do galerie "před" a "po":

 

Filip miluje hokej a sporty, proto dominantou pokoje budou siluety hokejistů na polepech na skříni. A jaké další vychytávky použijí designeři, aby se zbavili nedostatku prostoru pro ukládání věcí?

To uvidíte v neděli 17. března od 18.00 hod na Prima family!

Hledáte další inspiraci?

Veškeré renovace bytů naleznete na našich stránkách Jak se staví sen.

Pokud vás zajímá, jak vylepšit pokoje pro svoje ratolesti, máme pro vás další inspiraci z pořadu Jak se staví sen zde.

Jste sportovec či sportovkyně stejně jako Filip? Co takhle design ve sportovním a jednoduchém duchu? Podívejte se zde.

reklama

reklama