Jak se staví sen: rekonstrukce pro paní Vlastu, která v životě prošla peklem

V dalším premiérovém díle pořadu Jak se staví sen – extra se podíváme za paní Vlastou, které toho život naložil více, než snad dokáže jeden člověk snést. Dluhy, alkohol a nádor na mozku nejsou málo! Díky našim designérům se jí alespoň splní sen o pohodlnějším a krásnějším bydlení. Dívejte se už zítra ve 21.30 na Primě!
Další proměna JSSS bude velmi dojemná!
Další proměna JSSS bude velmi dojemná!
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vlasta si pořídila domek ještě v době, kdy žila s otcem dcery Desanky. Pustili se do rekonstrukce, ale začaly problémy, přítel začal pít a projevily se i násilnické sklony. Navíc Vlastu podvedla firma, která prováděla rekonstrukci střechy. Vlasta se musela zadlužit, aby stavbu zastřešila. Tím však problémy neskončily. Vlastě zjistili nádor na mozku a po operaci má problémy se sluchem. Na jedno ucho neslyší vůbec a na druhé jen částečně. I přesto se v jejím životě objevil nový přítel, který jí pomáhá.

Přečtěte si celý příběh paní Vlasty

Sen o vlastním pokojíčku

Sama Vlasta má velmi ráda přírodu. Desanka zase chodí na latinsko-americké tance a chce být policejní vyšetřovatelkou. Díky pořadu JSSS by Vlasta ráda splnila své dceři sen o vlastním pokojíčku.

Dívejte se na nový díl pořadu Jak se staví sen v pondělí ve 21.30 na Primě

Více o proměně tohoto i dalších bytů a spoustu tipů pro vaše bydlení najdete pohromadě na Prima LIVING. Stačí kliknout na obrázek:

Banner Living Foto:

Reklama
Reklama