Jak se staví sen: Velká přestavba kvůli intimitě

Naši designéři jsou v neděli v 18.00 postaveni před pěkně prekérní situaci. Přestavba bude totiž více než náročná.
JSSS XIII. 04.díl PO (23)
JSSS XIII. 04.díl PO (23)

reklama

Proměna bytu bude ve starším rekonstruovaném bytovém domě. Byt se nachází v prvním patře. V bytě bydlí mladá rodina s jedním dítětem. Plocha bytu není zanedbatelná, celý prostor je celkem velký, ale současná dispozice bytu není ideální.

Při vstupu do bytu neprocházíme chodbou nebo šatnou, ale nalézáme se rovnou v kuchyňské části. Přes kuchyň vstupujeme do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do ložnice. Tyto prostory nejsou nijak oddělené a všechny prostory jsou navzájem propojené. Největším problémem je, že přes současnou ložnici se prochází do dětského pokoje. Taková dispozice majitelům znepříjemňuje bydlení, nemají soukromí a jednotlivé obývací zóny se vzájemně ruší.

Podívejte se na to, jak naši designéři proměnili celý byt:

Současný obývací pokoj je „spatlaný” ze všeho možného. TV stěnu nahrazují atypické přizděné police, na kterých stojí plochá televize s dalšími doplňky. Pod nimi je starý korpus skříňky, ve kterém je umístěno audio/video a všude je vidět zacuchanou kabeláž.

Kompletní proměna bytu se bude odvíjet v tónech přírodních barev. Příroda a dřevo budou velkým tématem celého dílu. Dále se dozvíte i to, jak bydlí Eva Decastelo, ale i různé praktické rady...

Jak vyrovnat všechny podlahy? To se dozvíte v neděli 24. března od 18.00 hod na Prima family!

Více informací naleznete na webových stránkách pořadu Jak se staví sen.

reklama

reklama