Jak se staví sen: Velká proměna domku, kde se tísní osm lidí

Další proměna je příběhem jedné velké rodiny žijící v jednom malém domě. Rodiče by chtěli mít ve svém domě alespoň trochu soukromí. Podaří se designérům za šibeniční čas proměnit jejich bydlení? Premiéru dalšího dílu pořadu „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 19. března ve 21.30 na Primě.
Jak se designérům povede proměna?
Jak se designérům povede proměna?
archiv Prima

reklama

Se svými šesti dětmi žijí na pár metrech čtverečních a z rodiny prakticky nikdo nemá soukromí. Manželé Špinarovi by si tak přáli hlavně pokojíčky pro své děti a trochu prostoru jen sami pro sebe. Sledujte další díl pořadu Jak se staví sen - extra!

Přečtěte si celý příběh osmičlenné rodiny

Hlavní je rodina a soukromí

Manželé Špinarovi jsou spolu už přes 20 let. Seznámili se v práci a pak všechno nabralo rychlý spád. Svatba, dítě, druhé dítě… Až jich je nakonec dohromady osm! 

Dívejte se na nový díl pořadu Jak se staví sen v pondělí ve 21.30 na Primě

Podívejte se na upoutávku:  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen 2018 (7) - upoutávka

Více o proměně tohoto i dalších bytů a spoustu tipů pro vaše bydlení najdete pohromadě na Prima LIVING. Stačí kliknout na obrázek:

Banner Living Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!