Jakou podlahu zvolit do dětského pokoje

Hledáte podlahu, kterou by vaše ratolest při každodenních hrátkách neponičila a zároveň takovou, která bude v interiéru dobře vypadat? Řešení přichází s vinylovými podlahami. Ty jsou maximálně odolné proti poškrábání, 100% vodotěsné a díky estetické stránce uspokojí i nejnáročnější klienty.
Father-Son_small
Father-Son_small

reklama

Děti, a obzvlášť ty nejmenší, tráví na podlaze spoustu času. Proto je u podlahy v místnosti, kde si hrají, důležitý nejen vzhled, ale hlavně její vlastnosti.  Podlaha by měla být odolná, ale zároveň teplá a jednoduchá na údržbu. Tyto požadavky splňují vinylové podlahy, které kromě vysoké odolnosti proti nárazům a škrábancům zabraňují i nepříjemným zvukům při pohybování se po podlaze. 

Tento typ podlahové krytiny navíc není odolný jen proti oděru a větším nárazům, ale je rezistentní i vůči vodě. Například kolekce vinylových podlah Livyn od společnosti Quick-Step má zcela uzavřený povrch a je opatřena PU fólií, která nedovolí nečistotám a skvrnám proniknout do podlahy. Rozlité barvičky, marmeláda nebo čaj na podlaze tak již opravdu nemusí být problém.  Stačí je jednoduše setřít bez zanechání stop.

Tyto podlahy jsou navíc odolné proti prachu a nečistotám, a díky tomu jsou antibakteriální a nenáročné na údržbu. Vinyl je zároveň dobrým vodičem tepla, a tak je ideální i v případě, že toužíte po podlahovém vytápění nebo chlazení. Společnost Quick-Step má navíc pro každou vinylovou podlahu lišty s vhodnou strukturou dřeva. Rovněž barva a stupeň lesklosti lišt jsou zcela sladěny s podlahovými díly. Lišty Livyn jsou stejně jako podlahové díly voděodolné a mají ochrannou vrstvu proti poškrábání. Jejich vlastnosti pak oceníte i při instalaci. Díky tomu, že jsou podlahy Livyn tenké (mají tloušťku 2–4 mm) a rovněž poddajné, lze je bez problémů nainstalovat na stávající podlahu s hladkou podlahovou krytinou. Ušetříte tak spoustu času i práce s odstraňováním staré podlahy.

Zaujaly vás vinylové podlahy? Pak navštivte http://www.quick-step.cz/, kde si můžete vybrat z široké škály 15 dekorů z kolekce Livyn.

reklama

reklama