Křest knihy k pořadu Jak se staví sen

Ve středu 20. února od 16:00 hod v Paláci knih Luxor (Václavské náměstí 41, Praha 1) proběhne křest knihy „Jak se staví sen“, která nabízí ty nejlepší přestavby a tipy z oblíbeného pořadu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen - kniha

reklama

Těšíme se na vás za účasti moderátora Pavla Cejnara, mnoha šikovných designérů z našeho pořadu a několika VIP osobností, které nám v rámci realitních magazínů na TV Prima dovolily nahlédnout do svých domovů, např. Anife Vyskočilová, Dalibor Janda, Kateřina Macháčková, Heidi Janků
Stavíme vaše sny
 

 

Od března startuje další řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Premiérové díly budete moci sledovat každou neděli odpoledne. Třináctou řadu bude opět uvádět Pavel Cejnar. V celkem šestnácti dílech této série se můžete těšit na zajímavé a originální rekonstrukce rozmanitých bytů. Těšte se na jaro, budeme stavět vaše sny!

 

Během 12 sérií bylo odvysíláno na 170 dílů v celkové délce 5950 minut a 5100 kazet se muselo vložit do kamery. Celkem se přihlásilo 58 600 rodin. A do přestaveb se investovalo 51 miliónů korun. Nejdelší proměna trvala 40 dní. 28 osobnostem z oblasti designu, které prošly pořadem, se za dobu vysílání narodilo celkem 10 dětí.

 

Nenechte si ujít startovní díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 3. března od 18.00 hod na Prima family!

reklama

reklama