Kuchyň a obývák pro staromládenecký život

Vladislav se „na stará kolena“ rozvedl a řekl si, že ženské nejsou žádná výhra, a tak si zařídil staromládenecký život v rodinné řadovce. Jenže se přistěhovala dospělá dcera Lucie se dvěma peruánskými naháči. Po rozvodu moc peněz na rekonstrukci nezbylo, a tak jim oběma chceme dát dárek.
Jak se staví sen XIII (13) - Obrázek 3
Jak se staví sen XIII (13) - Obrázek 3

reklama

Zvládnou naši designéři novou výzvu?

 

Společenská místnost je vybavena starým použitým nábytkem – zničená a poškrábaná sedací souprava, starožitný kredenc, torzo kuchyňské linky, nehodící se jídelní stůl. Prostě vybavení místnosti, co mu zůstalo z předešlého manželství.

 

Co je špatně a jak na to?

- Absence funkční kuchyňské linky (pouze mikrovlnná trouba, dřez a varná deska na provizorním stole). My vytvoříme moderní kuchyňskou linku s novými spotřebiči a s dostatečnými úložnými prostory.

- Nesladěnost a neúplnost veškerých mobiliářů. Vytvoříme komplet mobiliáře na míru, které budou navzájem designově sladěny a plně funkční.

- Dekor laminátové podlahy – parkety přírodní dub, retro z 90. let. Vyměníme za moderní velkoformátovou plovoucí podlahu v designu světlého betonu.

- Vstupní dveře v dekoru fólie, design i provedení v nejlevnější možné variantě. Vytvoříme nadčasové moderní vstupní dveře se skrytými zárubněmi a nejnovějším kováním.

 

Vrhněme se na to a vytvořme vícegenerační hezký a funkční prostor!

 

Rady pro diváky:

- nebojte se nejmodernějších trendů a vývojů materiálů, které zajistí nadčasovost vašeho interiéru, použití revolučních technologií tvorby betonového nábytku, kde na klasické MDF desce je nanesena vrstva betonové stěrky.

- nebojte se vytvořit dominantu prostoru nebo místnosti, použít originální a dominantní nasvícení hlavních zón společenského prostoru.

- snažte se nábytek a doplňky v prostoru, kde je umístěno více zón, uspořádat logicky a pocitově tak, aby si navzájem nepřekážely, ale naopak se doplňovaly.

- a rada závěrem – při tvorbě jakéhokoliv interiéru v první řadě plánovat a zase plánovat.

 

Témata dílu: organická svítidla, která nepálí a dá se na nich i sedět; muzeum gastronomie – od kuchyně babiček až po kuchyň budoucnosti a další praktické rady k dveřním zárubním, výběru pohovky, podlahám nebo kuchyňským obkladům

reklama

reklama