Podívejte se na fotky ze křtu knihy k pořadu Jak se staví sen

Minulý týden proběhl v Paláci knih Luxor křest knihy „Jak se staví sen“, která nabízí ty nejlepší přestavby a tipy z oblíbeného pořadu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen - kniha

reklama

Na akci dorazili například moderátor Pavel Cejnar, Anife Vyskočilová, Dalibor Janda, Kateřina Macháčková, nebo designéři Karolína Reslerová a Petr Záluský. 

 

Od března startuje další řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Premiérové díly budete moci sledovat každou neděli odpoledne. Třináctou řadu bude opět uvádět Pavel Cejnar. V celkem šestnácti dílech této série se můžete těšit na zajímavé a originální rekonstrukce rozmanitých bytů. Těšte se na jaro, budeme stavět vaše sny!

 

Během 12 sérií bylo odvysíláno na 170 dílů v celkové délce 5950 minut a 5100 kazet se muselo vložit do kamery. Celkem se přihlásilo 58 600 rodin. A do přestaveb se investovalo 51 miliónů korun. Nejdelší proměna trvala 40 dní. 28 osobnostem z oblasti designu, které prošly pořadem, se za dobu vysílání narodilo celkem 10 dětí.

 

Nenechte si ujít startovní díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 3. března od 18.00 hod na Prima family!

reklama

reklama