Pohled Marka Poddaného a Ondřeje Borovce

Vzhledem k potřebám rodiny a rychle rostoucím ratolestem byla výměna pokojů nezbytná. Pro nový dětský pokoj jsme s Ondřejem Borovcem použili nejmodernější nábytek. Důraz jsme kladli zejména na ergonomii. Obývací pokoj jsme z důvodu malého prostoru navrhli spíše ve světlejších barvách.
JSSS X (17), Multifunkční pokoj pro tři děti, 5
JSSS X (17), Multifunkční pokoj pro tři děti, 5
Prima

Do místnosti jsme nainstalovali posuvné postele a mobilní pracovní stůl, což zajistí klukům dostatek soukromí. Zvolili jsme hravý design, odpovídající dětskému temperamentu. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na dostatek úložného prostoru v podobě vysokých šatních skříní.

 

V obýváku se o zútulnění postarala zajímavá tapeta a výrazné doplňky dle posledních trendů. Nechybí ani pohodlná pohovka a dostatek sedacího nábytku ve formě moderních taburetů. Mezi pokoje jsme umístili posuvné pouzdrové dveře, které ušetří cenné místo a díky skleněným výplním prostor také prosvětlí.

 

V dětském pokoji jsme použili kombinaci trendové bílé barvy s tmavě mořeným dubem a veselou zelenou. Stěny jsme částečně vymalovali, částečně polepili výraznou tapetou ve stylu graffiti. Pro co největší trvanlivost je nábytek vyroben z odolného vysokotlakého laminátu. Celkový dojem zjemňuje jedno samostatné lůžko s textilním čalouněním, které je odlišené i barevně.

 

Dominantou je obložení části stěny, které funguje jako kolejnice pro posuv postelí a pracovního stolu. Tento prvek je za samostatným lůžkem, a zakrývá tak nevyužívané interiérové dveře.

 

Základem dojmu z obývacího pokoje jsou neutrální přírodní odstíny béžové a šedé. Nábytek jsme pro pocit prostornosti zvolili v bílé barvě, částečně ve vysokém lesku. Doplňky jsou a výrazné – žluté, okrové a fialové. Dřevěná podlaha je zajímavým kontrastem k lesku nábytku.

 

Snažili jsme se vytvořit moderní prosvětlený interiér, který bude díky použitým materiálům nadčasový a dobře udržovatelný.

reklama