Představení rodiny Novotných

JSSS XIII (7) - Rodina a designéři
JSSS XIII (7) - Rodina a designéři

reklama

Gabriela (39 let) – citlivá, vnímavá i unavená z dětí, tak by se dala charakterizovat Gabriela, která již má jedno manželství za sebou, z něhož má i dvě starší děti. S Richardem se seznamovala proto opatrně a pomalu, a když spolu začali bydlet v pražském bytě 2+1, oba zjistili, že raději koupí na hypotéku vesnický domek. Časem přibyla dvojčata Albert a Dorotka. Na vsi bydlí již tři roky. Na koníčky jí času nezbývá, pracuje jako PR specialistka a děti i dluhy jí dávají zabrat. Když zbude čas, vyhradí si ho pro sport (aerobic, zumba, volejbal). Miluje kulturu.

 

Richard (38 let) – je elektrikář na volné noze a je poměrně šikovný. Spoustu věcí si dokáže udělat sám, jenže pro množství zakázek tu je heslo o kovářově kobyle. Má rád kamarády a hlavně je vášnivým fotbalistou.

 

Kryštof (16 let) – je tichý, žijící si ve svém světě počítačů a hudby. Z účinkování a publicity moc radost nemá a nejraději by byl neviditelný.

 

Laura (13 let) – komunikativní dívku zajímá téměř všechno, ale nejvíce její srdce zůstává u módy a hudby.

 

Albert a Dorota (4 roky) – Dorotka je klasická treperenda a princezna, která ráda tančí a baletí. Albert je zas po tatínkovi – miluje sport na všechny způsoby, s vášní pro fotbal to vypadá na věrnou kopii jeho otce.

reklama

reklama