Rozhovor s Pavlem Cejnarem

Mladý, dynamický, vtipný, excentrický, sympatický, divoký kluk – tak nějak všichni známe moderátora Pavla Cejnara z televizní obrazovky nebo z rádia.
JSSS
JSSS
Prima

reklama

Je tu ale ještě jiná jeho stránka. Je to tvrdě pracující, rozvážný profesionální muž, který nevymetá mejdany jen tak pro zábavu a ze kterého při rozhovoru nedostanete nic intimního, ani kdybyste to z něj páčili. Pojďme tedy zkusit, jestli tentokrát Pavel neprozradí přece jen něco víc než obvykle…

 

Co tě na pořadu Jak se staví sen baví a co naopak rád nemáš?  

Baví mě pozorovat designéry při práci a pořád jim do něčeho „šťourat“. Je samozřejmě je super lidem dělat radost. Je skvělé někomu darovat kuchyň, když po ní touží a v životě by si ji nemohl dovolit. Dál jsem moc rád, že poznám spoustu skvělých lidí. A co mě nebaví? Nebaví mě časové prostoje, když čekám na záběr, ale to patří ke každému pořadu.

Uvádíš stavební a designové show. Zabýval jsi se i předtím designem ve svém bytě v Pardubicích? A řešíš ho teď, když ses toho plno naučil díky pořadům o bydlení?

Vždycky jsem to řešil stylem líbí nelíbí, ale teď se už samozřejmě na vše koukám jinak. Někdy šikovnými otázkami a zadarmo (!!!) dostanu z designérů, co potřebuji, a tak se něco naučím a ušetřím zároveň.

Plánuješ stěhování do Prahy natrvalo? Jaký sen si chceš jednou postavit ty?

Zatím nic neplánuji, protože natáčení pořadu Jak se staví sen mi zabírá strašně moc času. Do toho navíc rádio a jiné povinnosti, takže se doma sotva vyspím. V budoucnu bych si ale dům samozřejmě postavit chtěl. Už se mi dokonce pomalu v hlavě nějaká představa rýsuje, ale nic neprozradím!

Kdybychom se spolu setkali a já bych řekla, že budeme dělat rozhovor o čemkoli kromě práce... O čem by sis rád povídal a proč?

Je mi to celkem jedno, jsem přizpůsobivý. Kdybys byla muž, tak třeba o ženách a víně. A když jsi žena, tak klidně o jídle.

Umíš si představit, že s moderováním jednou skončíš? Co bys dělal potom rád za práci?

O tom jsem zatím vůbec nepřemýšlel. Myslím, že s moderováním jen tak neskončím. Dokud mě uživí pusa (myslím moderace J), tak rozhodně nic měnit nebudu. Ale přeci jen, když se zamyslím… Asi bych byl dobrý tiskový mluvčí nějaké velké firmy za obří honorář – to bych bral.

Je jasné, že máš kladný vztah k hudbě... Jaké cédéčko máš právě teď v přehrávači v autě?

Robbie Williams – What We Did Last Summer. Je to záznam z koncertu Live at Knebworth! Je to boží! A potom taky album přeloučské kapely POLYMETAL Bílí andělé. To byste nečekali, co? Ale na nich jsem na základce vyrůstal a jsem jim stále věrný, i když ani nevím, jestli ještě hrají. Už to budou asi pěkní pardálové… Rád bych je ještě někdy live slyšel, třeba mě někdy pozvou na mejdan.


Co posloucháš, když je ti smutno, nebo naopak veselo? 

V poslední době ten koncert Robbieho, mám ho na CD i na DVD! A ještě v mp3 přehrávači. Jsem asi trochu blázen, že?

reklama

reklama