Vesnická inspirace ve stylu Provence

Ivona si koupila domek zprvu jako rekreační, ale jak šel čas, postupně přesídlila z pražského bytu na vesnici. Opravila střechu, ale na propadlou podlahu v obýváku už nevyšlo. A to samé se dá tvrdit o dalším mobiliáři.
Jak se staví sen XIII (14) - Obrázek 3
Jak se staví sen XIII (14) - Obrázek 3

reklama

Zkrátka domek z roku 1906 chátrá a Ivona by tak stála o novou kuchyň s obývacím pokojem. Co víc, představuje si ho ve stylu Jižní Francie. A to je výzva právě pro naše designéry! Tolik dojetí jsme ještě nezaznamenali.

 

Jedná se o úpravu sednice ve starém vesnickém domě, která v současné době slouží jako kuchyně s jídelnou a obývací prostor. Místnost má krásně klenuté stropy a kamna, která prostor vytápí. Celý prostor však neprošel rekonstrukcí již dlouhá léta.

 

Kuchyně je stará a rozpadá se, podlaha se nachází ve špatném stavu, všude jsou nevyhovující elektro rozvody. Místnost vyplňuje provizorní nábytek. Celý prostor působí stísněně, depresivně a tmavě se špatným osvětlením. Prostor má několik dalších úskalí ohledně dispozice. Obytná zóna je dlouhá, relativně úzká a průchozí do vedlejší ložnice.

 

Čeká nás prostě kompletní velká rekonstrukce sednice!

 

Témata dílu: kouzlo starých kamen; výhody indukčních desek

 

VIP: Tereza Kostková a filmová kuchyně seriálu Cesty domů

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!