Vinylová podlaha se postará o komfort ve vaší kuchyni

Přejete si do kuchyně podlahu, která bude odpovídat všem nárokům tohoto prostoru? Takovou, která bude příjemná na dotek nohou, bude dobře vypadat, ale zároveň bude maximálně odolná a dlouho vydrží? Vyzkoušejte podlahy z vinylu.
Vinylové podlahy do kuchyně
Vinylové podlahy do kuchyně

reklama

Co je u podlahy v kuchyni důležité? Aby nejen dobře vypadala, ale zároveň se snadno udržovala a dlouho si zachovala svou kvalitu a vzhled. Podlaha v kuchyni je hodně zatěžovaná a proto jsou nároky na ni dvojnásobné než u běžných prostor, které obýváme.

 

Odolnost proti vodě na prvním místě

 

S novou řadou vinylových podlah Quick-Step Livyn získáte přesně to, co kuchyň vyžaduje. Díky elegantnímu formátu prken, unikátním dekorům a odolným povrchovým strukturám naplní všechna vaše očekávání. Podlaha Livyn je totiž vyrobena z vysoce kvalitního syntetického materiálu, který zaručuje 100% vodotěsnost. Proto je podlaha ideální právě pro kuchyně, ale i koupelny, kde je odolnost proti vlhkosti nezbytností.

 

Skvrny na podlaze? Žádný problém!

 

Vypadla vám z ruky sklenice s nápojem nebo vám odstříkla mastnota od sporáku? Žádný problém. Podlahy Quick-Step Livyn mají zpevněný povrch, díky kterému skvrny neproniknou do podlahy, a je možné se jich zbavit pouhým setřením. Jejich další výhodou je tepelná izolace, takže se děti při hraní na zemi nenastudí. Kdo by však preferoval podlahové topení, nebude zklamán. Vinylové podlahy jsou i tomuto řešení uzpůsobeny.

 

Plovoucí nebo lepené?

 

Podlahy Quick-Step Livyn lze pokládat oběma způsoby. Tam, kde jsou děti, však bývá vhodnější druhá varianta, lepené podlahy totiž bývají tišší.

 

Nevíte si rady, jaký dekor vybrat? Zeptejte se podlahového rádce Flooradvisor

 

Zajímá vás, jak by podlaha Quick-Step Livyn vypadala ve vašem interiéru? Vyzkoušejte podlahového rádce Quick-Step Flooradvisor na www.quick-step.cz. Stačí nahrát fotografii vašeho prostoru, vybrat si z 15 dekorů vinylových podlah tu, která se vám líbí, a hned víte, co je pro váš interiér nejlepší.

reklama

reklama