V Hotelu Paradise bude nebezpečno. Kdo si to odskáče?

Většinou to bývá tak, že se po hádce ovzduší vyčistí. V Hotelu Paradise to ale nebývá zrovna pravidlem a další den toho bude důkazem. Navíc se budou rozdělovat nebezpečné úkoly a vůbec není jisté, kdo v Hotelu nadále zůstane! Dívejte se v úterý v 19 hodin na další epizodu.
V ohrožení bude hned několik soutěžících!

Christian jde ve stopách Henrika a začíná terorizovat, koho jen ho napadne. Naposledy to odnesla Nathali, za kterou se postavila Sandy a nakonec to „slízla“ za obě. Ani mezi Laurou a Maltem to ale není úplně v pořádku poté, co Martin Maltemu prozradil, že spolu Laura a Morten něco měli.

Dusný vzduch u snídaně naštěstí protne dopis – Benjamin a Henrik vyrazí s partnerkami, které si sami vyberou, na rande. I když rande to tedy bude dost neobvyklé – budou běhat v páru po poušti podle mapy a hledat indicie. A nutno říci předem, že jeden z párů se tam pěkně zamotá.

Co je ale důležité, pár, který se jako první dostane na určené místo, bude mít právo vybrat jednoho z kluků pro nebezpečný úkol. Nikdo ovšem neví, pro jaký. Jak se nakonec rozhodnou?

Podívejte se na upoutávku:

A vše ostatní uvidíte v úterý v 19 hodin na www.hotelparadise.cz v další epizodě!

Benjamin, Henrik nebo Morten?

Kdo je nejvíc manipulativní pár z Hotelu Paradise? A kdo největší práskač?

Nová posila do Hotelu Paradise

Dva noví borci v Hotelu Paradise. Dámy, těšte se!

Kdo nakonec ustoupí?

Domluví se Henrik s Nadiou, nebo oba opustí Hotel Paradise?

Natasha a Morten

Odvážný sex v Hotelu Paradise. To jste nečekali!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama