Osudy obyčejný lidí připomene seriál Křižovatky života

Pořad Křižovatky života přináší na obrazovky nového televizního kanálu Prima Star reálné příběhy obyčejných lidí. Sledujte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých…
Křižovatky života
Křižovatky života

reklama

Trojnásobná matka nechává děti samotné, osamělá vdova se upne na syna nebo příliš mladá babička. Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, dramata s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které velmi dobře zachycuje dokumentární seriál s názvem Křižovatky života můžete nově pravidelně sledovat každý všední den od 18:15 na novém kanálu skupiny Prima - Prima Star.

Dokumentární seriál Křižovatky života
Autor: FTV Prima Dokumentární seriál Křižovatky života

Skutečné příběhy!

Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy.

Budete svědky toho, jak mladá dívka hledá svoje biologické rodiče, exmanžel kriminálník vyhrožuje své ženě a dítěti, čtrnáctiletá dívka zmizí z mládežnické ubytovny, rodiče jsou podezřelí ze zpronevěry a mnoho dalších pohnutých osudů.

ZAJÍMÁTE NÁS! Zažili jste něco překvapivého či dramatického? Museli jste se vyrovnávat s těžkými životními překážkami? Pište nám své příběhy na redakční mail: prima-zeny@iprima.cz s heslem Příběhy! Děkujeme!

reklama

reklama