Sexy pozadí Hugh Granta v romantické vánoční komedii Láska nebeská!

8 minipříběhů odehrávajících se v předvánočním Londýně, všechny dohromady spletené láskou v nejrůznějších podobách a zahrané špičkovými hereckými hvězdami. Nenechte si ujít jednu z nejúžasnějších romantických komedií Láska nebeská u nás na Primě v předvečer Vánoc ve 20.15 na Primě
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Láska nebeská - upoutávka

reklama

Právě zvolený britský premiér (Hugh Grant) nepotřebuje nic jiného, než se soustředit na převzetí úřadu. Z míry ho ovšem vyvede pár minut po vkročení do sídla na Downing Street asistentka Natalie. Je neohrabaná, vcelku prostořeká, ale i neodolatelně roztomilá.

Kromě zakoukanosti mají společné také první minuty v práci, protože i Natálie zažívá svůj iniciační pracovní den. Dají se ti dva nakonec dohromady?

Láska kvete v každém věku Foto:

Premiérova stárnoucí sestra Karen (Emma Thompsonová) žije ve strachu z nastávající manželské prázdnoty. Podle všech indicií se Harry (Alan Rickman) zamiloval do své sekretářky, která dělá vše pro to, aby šéfa svedla. Používá k tomu leckdy nevybíravé kousky včetně roztahování nohou přímo v kanceláři. Podlehne Harry svodům krásné tmavovlásky nebo se vrátí do bezpečné náruče zkroušené manželky?

Barvitě vykreslené jsou i příběhy dalších hrdinů. Máme tu spisovatele s čerstvě zlomeným srdcem, který se velmi, velmi pomalu zamiluje do portugalské hospodyně (Colin Firtha Lúcia Monizová). Nedávno ovdovělý Daniel hledá a snad i nachází útěchu v radách synkovi Samovi, který prožívá trable s první láskou (Liam Neeson a Thomas Brodie-Sangster). Novopečená manželka s úžasem zjišťuje, že je do ní až po uši zamilovaný nejlepší manželův kamarád, o kterém si dosud myslela, že ji nenávidí (Keira Knighley and Andrew Lincoln) .

Je to láska, nebo jen kalkul?  Foto:

Perličky ze zákulisí

  • Když režisér Richard Curtis hledal představitelku nešťastně zamilované Sáry, opakoval, že chce „někoho jako je Laura Linneyová“. Vyzkoušel desítky hereček, když na něj castingový režisér vyhrkl: „Do prdele, tak sem sakra pozveme Lauru Linneyovou, ne?“ Zavolali jí, ona přišla a roli samozřejmě okamžitě dostala.
  • Vítací scény v úvodu filmu jsou reálné. Tým kameramanů strávil na letišti Heathrow v Londýně týden a natáčel skutečné vítání. Povolení ke zveřejnění ve filmu získával od lidí dodatečně.
  • Kris Marshall vrátil honorář za scénu, ve které ho svlékají tři americké dívky. Byl natolik nadšený zvlášť tím, že se obraz natáčel jedenadvacetkrát, že „ by mu bylo stydno brát si za takovou slast ještě peníze“.
  • Jezero, ve kterém plavou Colin Firth s Lúciou Monizovou, bylo tak mělké, že se herci ve skutečnosti plazili po kolenou. Firth byl napadán komáry natolik, že mu otekl loket do velikosti avokáda a musel být ošetřen lékařem.
  • Štíhlá a křehká Emma Thompsonová musela mít všechny kostýmy hodně vycpané, aby vypadala silnější.
  • Interiér premiérova sídla Downing Street 10 musel architekt postavit v ateliéru zpaměti. Byla mu sice umožněna prohlídka, kterou vedl sám pozdější premiér Gordon Brown, ale nesměl fotografovat ani si kreslit.

Láska nebeská u nás na Primě ve 20:15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!