Už jste někdy dostali SMSku: Líbáš jako Bůh?

Plejáda skvělých herců v čele s Jiřím Bartoškou a Oldřichem Kaiserem vám dokáže, že na lásku není nikdy pozdě a že Amorův šíp se do vás může zabodnout i v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Na romantickou komedii Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh se podívejte v sobotu ve 20.15 na Primě!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Líbáš jako Bůh - upoutávka

reklama

Padesátnice Helena je krásná a kultivovaná žena. Učí jako profesorka na střední škole jazyky a literaturu. Heleně, kterou s velkou grácií zahrála slovenská herečka Kamila Magálová, v životě nechybí nadhled a tolerance. Je sice rozvedená, ale se svým bývalým manželem, úspěšným spisovatelem a moderátorem Karlem (Jiří Bartoška) žije stále v jednom bytě. Karel vždy měl a stále má řadu ctitelek, které by s klidem mohly být jeho dcerami. Jenže i na Helenu čeká další velká láska. Zrodí se nenadále, ve velmi dramatickém okamžiku.

Leč cíl Heleniných citů doktor ze záchranky ztvárněný Oldřichem Kaiserem je „tak trochu“ ženatý a jeho žena Bohunka je prostě klasická stíhačka. Takže je jasné, že nasadí všechny páky, aby o svého manžílka nepřišla.

Pobavte se příběhem, který nemoralizuje ani nepoučuje. Ač je v hlavní roli na jedné straně krásná láska a na druhé už ne tak krásná nevěra, film jen s odlehčeným humorem pozoruje, jak hrdinové proplouvají komickými situacemi, jež jim jejich city přichystaly.

Záběry z filmu Líbáš jako bůh
Autor: Falcon Záběry z filmu Líbáš jako bůh

Co můžete čekat:

  • Skvěle namixovaný eintopf napříč generacemi: Vtipné eskapády celé rozvětvené rodinky profesorky Heleny a spisovatele Karla, do které se najednou zamíchá další manželská dvojice. Některé gagy vám připomenou seriál Taková normální rodinka
  • Děti roztomilé až k sežrání! Marie Poledňáková prostě umí pracovat s dětmi na plátně. Jsou krásné, miloučké, k popukání a obzvlášť dobře působí v kombinaci se šmrncovními kliďasy v seniorských rolích
  • Film napěchovaný výbornými herci a komiky: prostě si to užijete! Oldřich Kaiser, Kamila Magálová, Eva Holubová, Roman Vojtek, Martha Issová, Milan Šteindler, Nella Boudová, Jaroslava Adamová, Arnošt Lustig, Sandra Pogodová…
  • Absolutní elegán: Jiří Bartoška je v roli spisovatele Karla neodolatelný. Má své padnoucí brýle, prošedivělou patku, distingovaný styl oblékání, pije dobré víno a kouří, je inteligentní a vtipný. Prostě dokonalý jako vždycky a nikdo se nemůže těm mladým holkám ve filmu divit, že na něj letí! Jen režisérka na Barťáka prozradila, že ho musela ve filmu donutit běžet, což prý on dělá opravdu nerad. Sami zkuste najít scénu, kdy k tomuto sportovnímu výkonu dojde.
Líbáš jako Bůh
Líbáš jako Bůh

Rodinnou komedii Líbáš jako Bůh si nenechte ujít v sobotu večer ve 20.15 na Primě!

P.S.:

Opět se ukazuje, jak je skvělé, že je Slovensko tak blízko. Zeměpisně i z hlediska jazyka. Režisérům chybí mezi českými herci určitý typ, a tak jednoduše sáhnou k sousedům a najdou pro českého diváka téměř neokoukanou tvář. Herce či herečku, kterých se našim divadelně-televizním luhům a hájům nedostává. Takhle už léta pracuje například Jan Hřebejk, který pravidelně obsazuje slovenské herce.

Na stejnou kartu vsadila v Líbáš jako Bůh i režisérka Poledňáková a našla pro představitelku šarmantní zamilované profesorky Heleny báječnou slovenskou herečku Kamilu Magálovou. Skvělá volba. A ty krásné zrzavé šik vlasy! Rádi odpouštíme i malý slovenský akcent.

Dobře se pobavíte nad příběhem, který nemoralizuje, nepoučuje. A i když je v hlavní roli na jedné straně láska a na druhé tím pádem nevěra, film jen s odlehčeným humorem pozoruje, jak si láska a cit své hrdiny vezme a do jakých komických situací je přihraje.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!