Další improvizovaná otázka pro Libora Boučka. Jak to doma moderátor vysvětlí?

Během natáčení oblíbené vědomostní soutěže Máme rádi Česko opět došlo k nečekané improvizaci v režii malého Basanga, který si pro Libora Boučka připravil další překvapení. Podívejte se na ukázku a nezapomeňte si pustit celý díl dnes ve 20.15 na Primě!
Máme rádi Česko: Libor Bouček a Basang
Máme rádi Česko: Libor Bouček a Basang
Prima FTV

reklama

Není to tak dávno, kdy Basang prosil moderátora soutěže Máme rádi Česko Libora Boučka, aby šel na rande se sestrou mladého Kalmyka. Libor nestačil ani zareagovat a bylo jasné, že na rande nejspíš dojde. Moderátor to však asi bude muset nějak vysvětlit své manželce. K tomu ještě slíbil, že bude Basangův ručitel v bance.

Ani tentokrát ale Basang nezahálel a připravil si improvizaci, se kterou nikdo z režie nepočítal a pro Libora měl nepříjemnou otázku. Odpověď pak Kalmyk musel napsat do formuláře v bance.

Libora se zeptal, kolik měl moderátor již manželek. Když Basang vyslyšel odpověď, otočil se na střevíčku a se smíchem utekl do zákulisí. Ostatně, podívejte se na to sami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko VIII (10): Počet manželek Libora Boučka?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!