David Kraus je renesanční člověk

Tak trochu rodinný souboj připomínal poslední díl zábavné show Máme rádi Česko. Divákům se představili jako soutěžící v týmu Vojty Kotka herečka Jana Krausová se synem David Kraus. Proti nim v barvách Jakuba Prachaře své znalosti ukazoval její druhý syn Adam Kraus. A právě David předvedl, že je mužem mnoha talentů.
David Kraus se předvedl jako nadaný malíř
David Kraus se předvedl jako nadaný malíř
archit FTV Prima

reklama

Davida Krause zná veřejnost převážně jako hudebníka, který každý týden doprovází se svojí kapelou svého otce Jana v pořadu Primy Show Jana Krause. Známý je také jaké herec. V Máme rádi Česko ale dokázal divákům, že je také šikovný malíř. Právě díky němu si jeho tým přičetl nemalé množství bodů. Možná tento doposud utajený talent zdědil po matce Janě, která je kromě herečky také výtvarnicí. Připomeňte si tuto scénu ve videu a na celý díl Máme radi Česko se podívejte v našem archivu.

Nadaný malíř David Kraus

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko VII (5): Nadaný malíř David Kraus

Další premiérový díl Máme rádi Česko uvidíte už v pátek 15. 3. ve 20. 15 na Primě.  A my vám brzy přineseme aktuální soutěžní týmy!
 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!