Máme rádi Česko: Bolestné vzpomínky Jakuba Prachaře a vliv korony na soutěžící

Televize Prima dnes odvysílá třetí díl nové řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko. Své znalosti si v ní tentokrát poměří herečka Miluška Bittnerová, kněz Zbigniew Czendlik a zpěvák Martin Schreiner v týmu Vojty Kotka a moderátoři Karel Voříšek, Klára Doležalová a obuvník Václav Staněk v týmu Jakuba Prachaře. Proč Jakub nechtěl v týmu mladého podnikatele? Co v něm vyvolalo bolestné vzpomínky? A jak koronavirová krize zasáhla do profesí soutěžících? Sledujte dnes ve 20:15 na Primě!
Tým Jakuba Prachaře: Václav Staněk, Klára Doležalová a Karel Voříšek
Tým Jakuba Prachaře: Václav Staněk, Klára Doležalová a Karel Voříšek
Archiv FTV Prima/ Máme rádi Česko

reklama

V soutěži Máme rádi Česko je Jakub Prachař zvyklý vyhrávat prakticky bez ohledu na složení svého týmu. A jen tak se nenechá zastínit. Tentokrát se ale v jeho týmu objeví mladý úspěšný podnikatel, obuvník Václav Staněk, jehož stín Jakub pocítil hned v úvodu.

Václav Staněk.
Autor: Archiv FTV Prima/ Máme rádi Česko Václav Staněk.

„Je to nechutně úspěšný podnikatel,“ představil Jakub Prachař svého spoluhráče publiku. „Nemám se špatně, to je pravda, ale jsou lidi, kteří to dali dřív, a co mě na tom nejvíc vadí, že jeho firma vzkvétá. Já nezávidím, ale ani nepřeju,“ dodal Jakub Prachař pochopitelně ve vtipu. Třiadvacetiletý Staněk ho následně dorazil informací o svém věku. „Tak teď mi vadí dvojnásob. Nemám stejně ani na účtu, ani lety,“ dodal Prachař naoko dotčeně.

Prachařova ukradená první láska

Tento díl ho přivedl k zamyšlení ještě několikrát. Soutěž mu dokonce připomněla jeho první lásku. Stačila k tomu pouhá zmínka o obci Krásná Lípa, kde Prachař podle svých slov trávil dětství. „Do Krásné Lípy jsme jezdili nakupovat a vždycky někdo musel čekat v autě, abychom nepřišli o autorádio. Mně tam tenkrát ukradli kolo. Dostal jsem ho se sedmnácti převody za samý jedničky ve druhé třídě. A protože jsem se líbal s Andreou Brožovou, přijeli kolegové s valníkem. Ale co bylo horší, babička šla vyšetřovat tu ztrátu k Brožům. Já jsem nechtěl, byl jsem do Andrey zamilovaný. Tam skončila moje láska k Andree, a vůbec, kolem Brožů už se málo chodí,“ zavzpomínal Prachař, kterému to se ženami moc nevychází.

Sledujte Jakuba Prachaře ve videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko IX (4): Nepřející Jakub Prachař

Tu poslední mu pro změnu připomněla ukázka z českého seriálu Ohnivé kuře, ve kterém hrál. „Vnímám seriál podle toho, co jsem zrovna za ty peníze utratil. Když se řekne Ohnivé kuře, vidím dům, který už zároveň není můj. Tak se těším na období, až uvidím druhý dům,“ dodal Prachař. A dům je možná opravdu na spadnutí, neboť Jakub se chystá natáčet nový seriál, v němž si zahraje detektiva:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko IX (4) - Co si Jakub Prachař koupil za Ohnivý kuře

Recept na úzkosti

Kromě Václava Staňka se v jeho týmu blýsknou i zprávaři televize Prima Klára Doležalová a Karel Voříšek. Libora Boučka proto zajímalo, jak si udržují psychickou pohodu, když denně už rok musí hlásit smutné koronavirové zprávy. Karel Voříšek na to má jednoduchý recept. „Člověk si musí dělat drobné radosti. My máme s Klárou drobnou radost už tím, že nás rozezná termokamera, která nám u vstupu do práce měří teplotu, a pustí nás do práce,“ prozradil Voříšek. Tím ovšem neudělal radost Liborovi. „Mě občas nerozezná a jednou mi naměřila 32,8… A ten člověk, který ji obsluhoval, říkal: Dobrý, můžeš dál. Tak to jsem si říkal, že jestli mám 32,8, moc dobrý to není,“ pobavil přítomné Libor Bouček.

Klára Doležalová a Karlem Voříškem v zábavné vědomostní show Máme rádi Česko.
Autor: Archiv FTV Prima/ Máme rádi Česko Klára Doležalová a Karlem Voříškem v zábavné vědomostní show Máme rádi Česko.

Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě!

Připomeňte si Jakuba Prachaře jako Majka v komediálním seriálu pro všechny milovníky dobrého jídla Ohnivý kuře: 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!