Máme rádi Jiřinku! Prima na 2. května chystá zábavný speciál k devadesátinám Jiřiny Bohdalové

Již 3. května oslaví nejoblíbenější česká herečka Jiřina Bohdalová 90. narozeniny. Televize Prima jako jediná s oslavenkyní natočila speciální pořad s názvem Máme rádi Jiřinku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Jiřinku (1) - upoutávka

reklama

Autorem velkolepé televizní narozeninové oslavy Jiřiny Bohdalové je moderátor Libor Bouček, kterého s ní pojí přátelství i vzájemný respekt.

„Těžko hledám adekvátní přívlastky, navzdory bohatství našeho jazyka mám pocit, že mi v tuhle chvíli superlativy nestačí. Jiřinka je zkrátka obdivuhodná. Můj obdiv má mnoho let, snad od chvíle, kdy jsem ji začal vnímat. Cítím vděk za to, že mám možnost být v její blízkosti, a snad mohu říct, že naše náklonnost je vzájemná. Pochopitelně mi udělalo radost, že Jiřinka s mým nápadem adaptovat pořad Máme rádi Česko, ve kterém už několikrát soutěžila, do její televizní narozeninové oslavy nadšeně souhlasila. Vytvořila neopakovatelnou atmosféru, snažili jsme se ji překvapovat a ona překvapila nás. Ale jsem rád, že nám dovolila něco, co povolí málokomu – dojmout ji. Měl jsem možnost vidět ji během jediného večera šťastnou, překvapenou i dojatou,“ říká moderátor pořadu a autor myšlenky Libor Bouček.

Jiřina Bohdalová v adaptaci pořadu Máme rádi Česko - Máme rádi Jiřinku.

Jiřina Bohdalová z extra oslavy devadesátin: Držela jsem se, ale dojali mě

Boučkova slova potvrdila i sama oslavenkyně. „Držela jsem se, ale dostali mě. Já nemám moc ráda překvapení, ale kluci mi tady přichystali tolik hezkých chvil, až mě to dojalo. Připomněli mi, co jsem už dávno zapomněla. Překvapilo mě, co jsem toho natočila,“ přiznala po natáčení Jiřina Bohdalová, která na řadu vědomostních otázek o sobě samé skutečně neznala správnou odpověď. I tak téměř tříhodinové natáčení ustála s elegancí a grácií. „Všechny pobavila ještě před natáčením, když do studia odmítla židli s tím, že přece není stará. A v tom má sakra pravdu,“ prozradil Libor Bouček.

Pořad MÁME RÁDI JIŘINKU vysíláme v neděli 2. května ve 20:15 na Primě.

Máme rádi Jiřinku 2. května na Primě.
Autor: FTV Prima Máme rádi Jiřinku 2. května na Primě.

Jiřinu Bohdalovou během večera čekalo nejedno překvapení. Třípatrový dort, složení soutěžících, s nimiž ji pojí životní i profesní linka, a nečekaní hudební hosté. Tým v soutěži Máme rádi Jiřinku vytvořila Bohdalová spolu s žokejem Josefem Váňou, hercem Filipem Blažkem a kapitánem týmu Vojtou Kotkem. Znalosti o sobě samé změřila s týmem Jakuba Prachaře ve složení Táňa a Vojtěch Dykovi a Ondřej Brzobohatý.

Na Jiřinku čekali i další nečekaní hosté. A jedním z překvapení byla i narozeninová píseň, kterou si s Maxibandem Jana Maxiána střihli Vojta Kotek, Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý a Václav Noid Bárta.

reklama

reklama