Soutěžte s českou drogerií TETA a Máme rádi Česko a vyhrajte poukázky v hodnotě 5 000 Kč

Máme rádi Česko se vrací na obrazovky s první epizodou deváté řady. S českou drogerií TETA si v show Máme rádi Česko můžete už 12. března zasoutěžit o poukázky na nákup v hodnotě 5 000 Kč (10x poukázka v hodnotě 500 Kč) v prodejnách TETA.
Soutěž Máme rádi Česko
Soutěž Máme rádi Česko
FTV Prima/ Máme rádi Česko

reklama

Libor Bouček ve společnosti Jakuba Prachaře a Vojty Kotka vám od 5. března začnou pravidelně zpříjemňovat páteční večery v zábavné vědomostní show Máme rádi Česko.

Soutěž s českou drogerií TETA o 5 000 Kč 

S každou epizodou navíc můžete soutěžit o super ceny. Na tři výherce čekají poukázky do prodejen TETA v hodnotě 5 000 Kč (10x poukázka v hodnotě 500 Kč). Stačí odpovědět správně na kvízovou otázku a mít trochu štěstí! 

Kapitán Jakub Prachař o této deváté řadě, která odstartovala v pátek 5. března, tvrdí, že se jedná o nejlepší dosud natočenou řadu Máme rádi Česko. A jak vypráví moderátor Libor Bouček, i během natáčení se všichni výborně bavili: „Před začátkem natáčení jsem si říkal, jestli se ještě po tolika řadách a v tomhle věku dokážeme takhle bavit. A zjistil jsem, že dokážeme. Připomíná mi to tady tábor, naše šatny jsou jako chatky, jako dopolední zábavu natočíme jeden díl, po společném obědě máme odpolední program – natáčení druhého dílu. Myslím, že se nám tu táborovou poetiku podařilo dostat i před kamery.“  

Zábavu tedy show Máme rádi Česko garantuje. S novou premiérovou řadou vám divácký zážitek ozvláštní nové studio nabité novými technologiemi, hudební sekvence obstará nová kapela a nad show se bude skvět také zbrusu nové logo. Při starém ale zůstane skvělá zábava, muzika i záludné otázky a samozřejmě osoby dvou kapitánů – Jakuba Prachaře a Vojty Kotka. Ty doplňuje Libor Bouček, který je nejen moderátorem show, ale také autorem scénáře.

Premiérovou devátou řadu Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě a už teď se můžete nalákat k soutěžení. Podívejte se na nabídku české drogerie TETA v jejich internetovém obchodě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!