Václav Noid Bárta: Nebýt show Máme rádi Česko, zpíval by letos jen mezi záhony

Zpěvák Václav Noid Bárta po dlouhé pauze za mikrofonem! Sledujte ho v páteční premiéře nové řady zábavné soutěžní show Máme rádi Česko!
clav Noid Bárta novým zpěvákem soutěže Máme rádi Česko.
clav Noid Bárta novým zpěvákem soutěže Máme rádi Česko.
achiv FTV Prima/ Máme rádi Česko

reklama

Televize Prima už dnes odvysílá první díl nové řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko. Desetidílná devátá série populární show, jíž opět provede moderátor Libor Bouček, přinese vizuální i obsahové novinky. Jednou z nich je i nová kapela Maxiband Honzy Maxiána se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko: Kapela

Podle Libora Boučka je umění Vaška Noida Bárty tím, co by divák soutěže Máme rádi Česko rozhodně neměl přeslechnout: „Mě Vašek dostal. Když zpíval Piece of My Life, bylo to geniální.“ Pro Noida bylo natáčení nové řady vědomostního pořadu první příležitostí si v roce 2021 zazpívat. „Je to tak, je to moje první pěvecká práce v tomhle roce,“ přiznává zpěvák, ze kterého se pomalu stává kutil a zahradník. V čase pandemie totiž zvelebuje svůj dům a zahradu. „Všechno beru pozitivně, na každém období si najdu svoje. Těším se na jaro, už do detailu vím, co kam zasadím. Na Josefa zasadím rajčata, aby do zmrzlých vyklíčila. Mám naplánovaný celý záhon, vím přesně rozestavení zeleniny, co kde bude. Všechno je připravené,“ prozradil v pořadu SHOWTIME s tím, že kvůli natáčení soutěže Máme rádi Česko mu doma stojí manuální práce. „Potřebuju ještě udělat verandu a koupelnu, ale kvůli tomuhle natáčení jsem to musel odložit. Jakmile dotočím, vrhnu se na řemeslo,“ prozradil v pořadu SHOWTIME.

Kvůli natáčení nestihl ani první rodinné focení s dcerou a přítelkyní Eliškou. „Focení s rodinkou jsem nestihl, byl jsem na zkoušce k Máme rádi Česko, tak se holky fotily beze mne. Teď doma moc nejsem, ale pak jim to vynahradím,“ dušoval se hrdý otec. A kdy bude svatba? „Nechte se překvapit,“ dodal tajemně pro pořad SHOWTIME.

Sledujte soutěž Máme rádi Česko už dnes ve 20:15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!