Adam Brejcha už je na urgentu v Rubavě doma

Je to rok, co se k herecké partě ze seriálu Modrý kód přidal oblíbený herec Tomáš Měcháček. Tomáš představuje doktora Adama Brejchu. A v Rubavě se doktor Brejcha opravdu zabydlel.
Tomáš Měcháček/MUDr. Adam Brejcha
Tomáš Měcháček/MUDr. Adam Brejcha
archiv FTV Prima

reklama

Přesně před rokem začal natáčet seriál Modrý kód herec Tomáš Měcháček. Jeho doktor Adam Brejcha řádně rozčeřil vody rubavského urgentu. Jeho zájem o něžné pohlaví rychle vzešel v obecnou známost. Stejně tak mu ale nikdo neupírá fakt, že je famózní lékař. Připomeňme si jak Adama, tak jeho hereckého představitele Tomáše Měcháčka.

Kdo je Adam Brejcha?

MUDr. Adam Brejcha je charismatický, sebevědomý a někdy až příliš sebestředný singl sexy chlap. Je dalším špičkovým chirurgem v Rubavě, který zde chce znova začít. A svoji druhou šanci nemíní promarnit, ale naopak ji chce na sto procent využít. Velmi rychle vyplave na povrch skutečnost, že Adam seděl ve vězení za nelegální zákrok a také, že nesměl pět let dělat to, co miluje nade všechno – medicínu. Postupně se začne ukazovat, že nic není jen černé nebo bílé a na povrch vyplouvají další a další skutečnosti. Adama pronásledují díky minulosti noční můry a také výčitky svědomí. To vše přebíjí arogancí a vysokým sebevědomím. Právě tyto dvě vlastnosti má společné s Davidem, se kterým ho ale pojí mnohem víc, než se na první pohled zdá. Stejně jako David je také famózní operatér, pro kterého je operační sál vším.

Adama Brejchu a jeho působení na rubavském urgentu můžete sledovat i během prázdnin online!

Tomáš Měcháček znovu na Primě

Role Adama Brejchy se zhostil herec Tomáš Měcháček, který v primáckých seriálech rozhodně není žádným nováčkem. Diváci ho znají ze seriálu V.I.P. vraždy, kde představuje bratra hlavní hrdinky Klaudie Wolfové Leoše. Lékaře si pak v minulosti zahrál v jiném primáckém seriálu Svatby v Benátkách.

Podívejte se na rozhovor s Tomášem, který jsme pro vás v souvislosti s jeho nástupem do seriálu v loňském roce natočili.

Představení Tomáš Měcháček (Adam Brejcha)
Představení Tomáš Měcháček (Adam Brejcha)

Abychom pro vás zjistili, jaký Tomáš ve skutečnosti je a čemu dává v životě přednost, zeptali jsme se ho na pár anketních otázek. Odpovědi Tomáše si můžete pustit v přiloženém videu.

Anketa Tomáš Měcháček
Anketa Tomáš Měcháček

reklama

reklama