Adamovi Brejchovi dochází trpělivost

Adam Brejcha z Modrého kódu to taky nemá jednoduché. Myslel si, že má svoji minulost vyřešenou, ale postupně zjišťuje, že se spletl. V Rubavě ho opět vyhledala matka holčičky, jejíž smrt mu hodně zamotala život.
Adamovi dochází se Strnadovou trpělivost
Adamovi dochází se Strnadovou trpělivost
archiv FTV Prima

Doktor Brejcha toho má za sebou opravdu hodně. Prošel si dokonce i kriminálem. Seděl kvůli smrti malé pacientky, byl podezřelý z braní úplatků, zdálo se, že jeho kariéra je definitivně zničená. Rubavský urgent proto bere od začátku jako svoji druhou šanci. Už mnohokrát ukázal, že je špičkový lékař. Mnoha pacientům zachránil život a primář Bojan i ostatní kolegové mu proto odpouští jeho velmi osobitý přístup k životu.

Modrý kód: Adam Brejcha je komplikovaná osobnost
Autor: archiv FTV Prima Modrý kód: Adam Brejcha je komplikovaná osobnost

Adama dlouhou dobu provázely noční můry. Zdá se, že se mu ale se vším povedlo vyrovnat. Chce dál normálně žít. V Rubavě se mu líbí. Nemile ho proto překvapí, když ho vyhledá paní Strnadová, která je matkou jeho malé mrtvé pacientky. Tentokrát ho nejde nijak vydírat ani mu vyhrožovat, ale je vážně nemocná a po Adamovi chce, aby ji pomohl zemřít. Ten ji důrazně odmítl a naopak se jí za pomoci její sestry snaží přesvědčit k léčbě. Daří se mu to se střídavou úspěšností a tak mu již dochází trpělivost. Je to jasné i z naší ukázky.

Jak se máte?

Modrý kód (194): Jak se mate
Modrý kód (194): Jak se mate

Co dalšího čeká hlavní hrdiny seriálu Modrý kód uvidíte již ve středu 25. 9. ve 20.15 na Primě. Teď se můžete podívat na ukázku z dílu.

Modrý kód (194) - upoutávka
Modrý kód (194) - upoutávka

reklama