Bojan uzavře se Sašou tajnou smlouvu. Nebude toho litovat?

Primář Bojan se snaží, co to jde, chránit svého syna Matyho před problémy. Sám si tím ale na jeden opravdu velký zadělává.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - Tichá smlouva

reklama

Když se Maty neudržel, a dal Saše za její drzou poznámku facku, Saša totiž nelenila a ihned sepsala lékařskou zprávu, kterou by Matyho nebo Bojana mohla vydírat. A protože je jí jasné, že spíše než z Matyho bude mít prospěch z Bojana, přichází za primářem s nabídkou:

Matyho nebude nikde "popotahovat" a lékařskou zprávu nezveřejní, pokud jí bude Bojan vycházet vstříc, tedy pokud donutí Mery, aby jí dávala zajímavější pacienty, a také pokud jí bude připravovat na závěrečné zkoušky. Protože Bojan svého syna miluje nade vše, je schopen pro něj udělat cokoliv. Dokonce se i nechat Sašou v podstatě vydírat...

Je jeho rozhodnutí správné? Nebylo lepší, aby se Maty celému problému postavil čelem? To se dozvíte již v pondělí v Modrém kódu od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!