Charismatičtí muži v Čechách vymřeli. Hlavní postavu Modrého kódu jsme hledali dlouho, říká kreativní producent Ivan Vodochodský

O nedostatku charismatických herců v Čechách a nejen o tom jsme si povídali s kreativním producentem Modrého kódu. Ivan Vodochodský nestojí jen za (televizní) plotnou, odkud ho většina diváků zná, ale soustředí se i na velké televizní projekty. Modrý kód je jedním z nich.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - Ivan Vodochodský

reklama

Když se zeptáte Ivana Vodochodského, který má na svědomí třeba i úspěšný seriál Ohnivý kuře, co ho jako jednoho z tvůrců seriálu zaujalo nejvíce na námětu Modrého kódu, odpoví velice jednoduše. "Že tam nejde o kecy, ale jde tam o život," vystřelí bryskně odpověď.

Modrý kód se totiž jako jeden z prvních českých seriálů pokusí přinést do života českému divákovi opravdové lékařské drama z nemocničního prostředí, které nemá fungovat jen jako kulisa pro příběhy o vztazích sestřiček a lékařů.

Návrat Sabiny Laurinové na televizní obrazovky

Překvapením seriálu Modrý kód je i nezvyklé obsazení herců a hereček. Urgentnímu příjmu vládne pevnou rukou sestra Mery, kterou představuje Sabina Laurinová. Drobná blondýnka se na televizních obrazovkách už dlouho neobjevila a v Modrém kódu ji diváci snad ani nepoznají. Byla Sabina Laurinová jasnou volbou na tuto roli?

Modrý kód
Modrý kód

"Řekli jsme si, že je na čase vytáhnout ji z princeznovské škatulky. Sabina je sestra Mery, která nemá čas na svůj osobní život, oddělením urgentního příjmu je milována a někým i nenáviděna. V této roli je výborná," říká Ivan Vodochodský.

Hlavní roli v novém primáckém seriálu zastane herec a režisér Marek Němec, jenž se velkým televizním projektům doposud vyhýbal.

Podívejte se na celý rozhovor, v kterém dojde i na téma nedostatku charismatických mužů, hledání jména pro celý seriál a další záležitosti, které tvůrci tak velkého televizního projektu musí řešit.

Modrý kód uvidíte na Primě už 25. března ve 20.15 na Primě!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!