Co bude dělat ilegální uprchlík v Rubavě? Sledujte předpremiéru seriálu Modrý kód

Uprchlická kauza se nevyhne ani Rubavě. Kde se na urgentní příjmu vzal a jak se na něj budou tvářit ostatní pacienti? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.
Uprchlík v Modrém kódu
Uprchlík v Modrém kódu
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Muž, kterého přiváží záchranáři na urgent, nalezl řidič kamionu v přepravním prostoru svého vozidla s poruchou vědomí. Skutečně se tak jedná o uprchlíka, o němž nikdo zpočátku neví, odkud pochází a kým je. Navíc není jen dehydrovaný a oslabený, ale evidentně má i další zdravotní problém.

Když se s ním Maty konečně anglicky domluví, zjistí, že pacient Adel pochází ze Sýrie, kde pracoval jako zdravotník. Maty nakonec zjišťuje, že má muž zánět slepého střeva a je třeba jej operovat. Box ale bude sdílet s dalším pacientem, který z blízkosti uprchlíka nebude mít vůbec radost.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (206): Uprchlík v nemocnici

Skutečně bude pacient žádat své přestěhování, nebo se snad nakonec s Adelem ze Sýrie sblíží? Na to se podívejte již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete poté sledovat v pondělí od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!