Co dělá čínská léčitelka na urgentu? Odpověď najdete v předpremiéře Modrého kódu

Ema Vlčková je vůči alternativní léčbě skeptická, nicméně zoufalství dožene do kouta i zcela racionální lidí. Například Ema Vlčková tak skončí u čínské léčitelky. Jak se na její umění bude tvářit? Podívejte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, která je dostupná v iPrima Videopůjčovně.
Emu Vlčkovou navštíví léčitelka v seriálu Modrý kód
Emu Vlčkovou navštíví léčitelka v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

U Emy Vlčkové se stále častěji objevují bolestivé křeče rukou. Podle klasické medicíny je Ema zdravá, ona sama ale vnímá, že s jejím tělem něco není v pořádku. Jediný, komu se se svými starostmi svěří, je Rasputin. Ten je sice skvělý neurochirurg, zároveň ale věří i na věci mezi nebem a zemí.

Emě proto doporučí svoji známou, čínskou lidovou léčitelkou, kterou Emě dokonce rovnou pozve na rubavský urgent. A ač se Ema trochu vzpouzí, nakonec se s léčitelkou sejde. Bude z ní ale dost rozpačitá.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (208): Čínská léčitelka
Modrý kód (208): Čínská léčitelka

Rozhodne se Ema dodržovat pokyny, které jí léčitelka dala, nebo se na všechno vykašle? A jakou motivaci v tom celém sehraje Rasputin? To se dozvíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama