David dostane v Modrém kódu ataku přímo na sále. Co z toho vyvodí nový primář?

Zdá se, že David přestává mít svoji nemoc pod kontrolou. Jeho záchvat totiž bez předchozích příznaků propukne na sále přímo během operace. A díky Viktorovi se tato informace dostane přímo k novému primáři Kodymovi.
Jak si Kodym zachová?
Jak si Kodym zachová?
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Geocaching může být i dost nebezpečná zábava. Přesvědčí se o tom starší manželský pár, když se muž zřítí z útesu. Jak vážná budou jeho zranění? Dokážou si s nimi na urgentu lékaři poradit?

Modrý kód (91) - upoutávka
Modrý kód (91) - upoutávka

Kolaps na sále

Horší ovšem bude, že přímo při operaci dostane David Hofbauer ataku své nemoci. A Viktor, jako správný práskač, to dá rovnou vědět primářovi. Z toho kouká průšvih!

Práskač Viktor
Práskač Viktor

Když se o situaci dozví Jiří Bojan, vyloží před Kodymem karty na stůl. Jenže nový primář, jak to tak vypadá, nebude mít pro Davidův stav pochopení v podobném rozsahu jako Bojan.

Máte právo znát pravdu
Máte právo znát pravdu

Doktor Kodym se zabydluje na pozici primáře. Vypadá to, že by to nakonec mohlo klapat, jenže v souvislosti s Davidem to moc nepůsobí. Navíc řeší akutní nedostatek sester a střetne se i se Sašou kvůli pacientce. Dokáže si před primářem i přes osobní neshody mladá lékařka obhájit svůj názor?

Deprese po porodu

Petra je po porodu a odevzdání miminka psychicky na dně. Chce proto spíš pracovat, a city potlačit. Nyní ale bude muset řešit, že nezvládá péči o malou Sabinku. Nakonec se jí ale nabídne nečekaná výpomoc.

Na urgent přivážejí mladou tanečnici, která během tréninku omdlela a nešťastně si zlomila ruku v zápěstí. Její partner a zároveň manažer nechce nic slyšet o tom, že by snad měla mít na ruce dlahu a dát si od tance oddech. Čeká ji totiž náročná a velmi důležitá soutěž.

Musí něco vydržet
Musí něco vydržet

Ukazuje se nicméně, že dívka má daleko vážnější obtíže. Prokop se bude snažit ji důkladně vyšetřit, což ale ona pod vlivem svého partnera odmítne. Nakonec ale v důsledku kolapsu přece jen k vyšetření svolí a to, co se dozví, jejím životem otřese od základů.

Vali bude muset řešit pacienta s úrazem hlavy. Ten pravděpodobně trpí halucinacemi a slyšinami, které si ale nepřipouští.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama