David Hofbuer z Modrého kódu se viní z vlastního selhání

Profesor Hofbauer je po smrti a David se snaží vyrovnat s touto tragickou událostí. Má pocit vlastního selhání, že s otcem v poslední chvíli nebyl. Sledujte dnešní díl Modrého kódu.
Modrý kód - David a Mery
Modrý kód - David a Mery
archit FTV Prima

reklama

David si je zároveň vědom toho, že plno věcí mezi nimi zůstalo nevyřčených, nedořešených, a že to tak bohužel už i zůstane. Nedokáže se s tím smířit. Vrhá se proto střemhlav do práce, která mu vždy dokázala pomoc. Zároveň se vyhýbá Mery i přátelům a kolegům. Mery je z toho nešťastná. Podívejte se na upoutávku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (115) - upoutávka

Sukničkář Adam v akci

Adam se opět projeví jako nenapravitelný sukničkář. V bufetu se seznámí s mladou sestrou z interny a když sestra kvůli němu dostane výpověď, snaží se jí pomoci. Vali se těší na společný víkend s Růženkou a Deniskou. Sestřička Eva vyhledává příležitosti, jak být Matymu nablízku, a tak se snaží, aby s ním co nejvíc sloužila.

Lékaři ze seriálu Modrý kód budou tentokrát bojovat o život sebevraha, který skočil pod vlak. Ukazuje se ale, že nic není, jak na první pohled vypadá. Na urgent přivezou dívku těžce zraněnou při autonehodě. A právě tento moment bude mít za následek jedno opětovné sblížení.

Modrý kód ve středu 5. 9. ve 20.15 na Primě. Všechny díly také https://prima.iprima.cz/porady/modry-kod.

reklama

reklama